Як включити ліхтарик.

Ліхтарик - це досить корисна річ у побуті. Особливо корисний цей компактний і незалежний від електрики в квартирі джерело світла в ситуації, коли в будинку відключено світло. Також ліхтариком можна підсвічувати навіть такі місця, куди не потрапляє сонячне і електричне світло. Якщо у вашій роботі необхідний компактний освітлювальний прилад варто задуматися над його придбанням. Краще взяти собі такий ліхтарик, який можна буде повісити на пояс або причепити до кишені. З ними зручно працювати, їх легко включати.
Інструкція
1
Такі ліхтарики призначаються для освітлення під час огляду документів і вантажів на митниці, для роботи на складі і так далі. Загалом, дані джерела світла граю на руку тим людям, яким у роботі одночасно потрібна наявність ліхтарика і вільні руки. Корпус ліхтарика нагадує на вигляд невелику коробочку із стійкого до ударів пластику. Усередині корпусу знаходиться акумулятор літій-іонний (прямо як в мобільниках), електронна плата управління, а також потужна біла світлодіодна лампа. На лицьовій частина ліхтарика є окуляр для лампи і гніздо для зарядки акумулятора, яке закрите металевою різьбовій заглушкою.
2
Вмикати і вимикати ліхтарик можна клавішею, що знаходиться, як правило, на боковині ліхтарика. Тієї ж клавішею ви можете вибрати режим роботи пристрою: одноразове натиснення кнопки включає «робочий світло», а повторне із утримуванням клавіші натиснутою на три секунди - «дальнє світло».
3
Коли акумулятор розряджається, про це починає сигналізувати пульсуюча світлодіодна лампа. Заряджається ліхтарик від мережевого зарядного пристрою: спеціальним ключем вивертається металева заглушка, потім в зарядний гніздо підключається штекер адаптера. Далі включається в мережеву розетку вилка адаптера. Під час зарядки світлодіод змінює пульсуюче світіння на червоне. Як тільки заряд закінчиться, світлодіод загориться зеленим.
4
Поле повної підзарядки акумулятора адаптер слід відключити від мережі, витягти вилку з гнізда, встановивши заглушку на своє місце. Ліхтарик дуже зручно кріпити на ремінці, на кишені або на лацкані піджака за допомогою кліпси.
Пристрої Nokia насамперед відомі завдяки своїй функціональності і якості. Багато апаратів, що випускаються цією фінською компанією, мають також функцію ліхтарика, активація якого проводиться за допомогою спеціальних кнопок пристрою або через спеціалізовані програми.
Інструкція
1
Залежно від моделі вашого телефону на Nokia буде використовуватися відповідний спосіб включення ліхтарика. Якщо у вас будь-який пристрій, яке можна віднести до бюджетної цінової категорії (наприклад, моделі 1280, 108, 105), включення ліхтарика здійснюється шляхом двократного натискання на кнопці «вгору» клавіатури в режимі очікування.
2
Якщо ви володар Nokia моделей E72, E73, E63 або E5-00 для включення ліхтарика необхідно спочатку розблокувати клавіатуру апарату. Потім натисніть і потримайте пробіл, розташовану в нижній частині апарату доти, поки спалах не включена. Nokia E6 також має дану функцію. Для її активації потягніть важіль розблокування екрану телефону вниз і потримайте його в даному положенні близько 5 секунд доти, поки ліхтарик не буде включено.
3
Якщо у вашого апарату є спалах камери, ви також можете скористатися їй як ліхтарик. Для цього вам буде потрібно встановити відповідне вашому пристрою програмне забезпечення. Якщо у вас телефон на платформі Symbian, скачайте програму Light 2 («Ліхтарик») на ваш пристрій за допомогою телефонного браузера або комп'ютера.
4
Запустіть цю утиліту на вашому телефоні, після чого завершіть процедуру установки. Активуйте програму через головне меню пристрою, клікнувши на що з'явилася іконці в розділі «Мої додатки» і натисніть на кнопку включення спалаху на екрані.
5
Для телефонів на базі Windows Phone також є додаток «Ліхтарик». Відкрийте меню пристрою і перейдіть в «Маркет». У вікні пошуку введіть «Ліхтарик» і дочекайтеся отримання результатів. Скачайте вподобане вам додаток, вибравши його у списку і вибравши дію «Встановити». Дочекайтеся закінчення процедури, перейдіть в меню пристрою і запустіть встановлене додаток. Натисніть на екран, щоб включити функцію.