Як відправити файл адресату.

Передача файлів в електронному вигляді, як правило, здійснюється за допомогою послуг електронної пошти. Це набагато зручніше, ніж самостійна доставка адресату необхідної інформації, записаної на жорсткому носії.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - електронну поштову скриньку.
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну скриньку. Вибравши посилання «Написати листа» в полі «Кому», введіть електронну адресу одержувача. У випадку якщо ви хочете відправити лист відразу декільком одержувачам, напишіть у вищевказаному поле їх електронні адреси через крапку з комою.
2
Вкажіть тему листа, потім виберіть опцію «Прикріпити файл». Перед вами відкриється вікно провідника, що відображає архітектуру папок, що знаходяться на вашому комп'ютері. Виберіть ту з них, в якій знаходиться потрібний вам документ, відкрийте її, виділіть призначений для пересилки файл лівою кнопкою миші і клацніть «Відкрити». Таким чином, ви прикріпіть документ до листа. Далі натисніть кнопку «Відправити».
3
Врахуйте, що у деяких поштових серверів є обмеження за обсягом прикріплюються файлів , наприклад, до 20 Мб. У такому випадку відішліть файл по частинах.
4
Ви можете прикріпити до десяти файлів до листа. Після завантаження першого натисніть кнопку «Прикріпити ще один файл» і відзначте наступний документ.
5
Скористайтеся опціями контекстного меню при відправці файлів електронною поштою. Виберіть у папці той файл, який вам потрібно відправити, правою кнопкою миші викличте на ньому меню і виберіть параметр «Відправити». У наступному вікні в полі «Одержувач» або «Адресат» (залежно від версії поштової програми) введіть потрібну адресу.
6
Скористайтеся ще одним способом відправки файлів по електронній пошті. Відкрийте ваш поштовий акаунт і виберіть «Написати листа», потім введіть адресу одержувача. Відкрийте папку, де знаходиться потрібний для пересилання документ. Тримаючи ліву кнопку миші натиснутою, перетягніть файл з папки в полі, в яке необхідно вводити текст повідомлення. Натисніть «Відправити».
7
Якщо відправляється файл має розширення exe, він може бути заблокований деякими поштовими програмами. Щоб уникнути таких перешкод попередньо заархівуйте його.