Як поставити значок параграфа.

Значок параграфа - § - виглядає як дві стилізовані літери s. Він був передбачений на друкарських машинках, але на сучасній комп'ютерній клавіатурі його, на жаль, немає. Однак поставити знак параграфа в документі все ж можна, причому декількома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб працює в багатьох додатках, у тому числі Microsoft Office Excel, Office Word, стандартному блокноті Windows. Переконайтеся, що активний цифровий блок в правій частині клавіатури. Якщо ні, натисніть клавішу Num Lock. Натисніть клавішу Alt і, утримуючи її, введіть значення 0167. Відпустіть клавішу Alt - значок параграфа з'явиться в документі.
2
Для програм, де передбачена вставка спеціальних символів, скористайтеся відповідними інструментами. Так, в документі Word встановіть курсор в тому місці, де буде знаходитися знак параграфа. Відкрийте вкладку «Вставка» і натисніть на панелі інструментів кнопку «Символ» в розділі «Символи», за замовчуванням вона знаходиться в правому куті панелі.
3
Якщо ви не бачите потрібного символу в розгорнулося меню, клікніть по пункту «Інші символи» лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Символи» знайдіть значок параграфа, виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть на кнопку «Вставити». Закрийте вікно.
4
Існує й інший спосіб. Викликавши діалогове вікно «Символ», перейдіть в ньому на вкладку «Спеціальні знаки». У наведеному списку теж міститься знак параграфа. Виділіть його і натисніть на кнопку «Вставити». На цій же вкладці ви можете налаштувати поєднання клавіш, щоб кожен раз не відкривати вікно «Символ».
5
Виділіть за допомогою лівої кнопки миші знак параграфа і натисніть на кнопку «Поєднання клавіш». Відкриється додаткове вікно «Налаштування клавіатури». В групі «Вкажіть поєднання клавіш» встановіть курсор в поле «Нове сполучення клавіш» і введіть на клавіатурі ту комбінацію, якою вам буде зручно користуватися. Натисніть на кнопку «Призначити» і закрийте вікна «Налаштування клавіатури» і «Символ».
6
Якщо жоден із способів вам не підходить, ви можете вставити знак параграфа у вигляді графічного об'єкта. Скопіюйте зображення в буфер обміну, наприклад, із графічного редактора і вставте його в інший документ. Задайте потрібний розмір зображення і помістіть його в ту частину документа, де він має бути.
Знак параграфа в сучасному вигляді з'явився на початку вісімнадцятого століття в Німеччині. Автор знака невідомий, але йому в голову прийшло використовувати складені одна під інший букви "S" для позначення у множині слова "Satz" - фраза, пропозицію.
Інструкція
1
Перший прообраз сучасного параграфа з'явився в Древній Греції, в IV в. Аристотель використовував короткі горизонтальні лінії між рядками для відділення різних думок і тим один від одного.
2
Сьогодні в різних країнах символ має зовсім різне значення. У Росії та Східній Європі його пов'язують з непорушністю букви закону, він часто використовується в логотипах юридичних фірм. Жетони з параграфом носять польські поліцейські, що остаточно робить піктограму символом закону і юриспруденції.
3
Але в документах і наукових працях параграф досі використовується для поділу глави на дрібні розділи. Набагато рідше він використовується в повідомленнях блогів і сайтів, тому найбільша проблема - вставити цей знак в текстовий документ.
4
В текстовому редакторі відкрийте меню «Вставка», далі «Символ». Перейдіть символів повільно, щоб не пропустити. Виділіть його натисканням мишки і натисніть кнопку «Вставити».
5
Для зручності пошуку можете не прокручувати повний перелік символів. Просто запам'ятайте, що в кодуванні «Юникод» і шістнадцятковому ASCII, шестнадцатеричной кирилиці параграф має номер 00A7. В десятковому ASCII і десяткового кирилиці номер параграфа 167. Введіть код в поле «Код знака». Після вибору натисніть кнопку «Вставити».
6
Також ви можете вставити цей символ за допомогою комбінації на клавіатурі. Затисніть клавішу Alt і натисніть цифри 0167. З'явиться символ: §.
7
При вставці в блог ви можете використовувати код, вказаний на ілюстрації. Вводите його в режимі HTML-редагування, інакше тег не якщо перетворений на символи. При роботі в режимі візуального редактора одразу копіюйте і вставляйте символ: §.