Як робити парафінову маску.

Парафін здавна використовується для омолоджування і ліфтингу шкіри, що в'яне, лікування запалень і глибокого очищення проблемної шкіри. Приголомшливий ефект парафінових масок заснований на його низьку теплопровідність і високу теплоємності.
Вам знадобиться
  • - 50 г парафіну;
  • - ємність для плавки;
  • - кисть для нанесення;
  • - серветка.
Інструкція
1
Приготуйте чистий посуд для плавки парафіну і додаткову ємність більшого розміру для водяній лазні. Перевірте чашку на відсутність крапель. Вода, яка виявилася в розплавленому парафіні, загрожує опіками шкіри. Тому протріть ємність насухо, перш ніж покласти в неї парафін. Підготуйте чисту серветку з тканини, щоб укрити зону нанесення маски на час впливу, забезпечивши тим самим максимальний ефект м'якого прогрівання. Замість серветки ви можете взяти махровий рушник.
2
Перейдіть до підготовки шкіри, яка також потребує особливої уваги. Очистіть шкіру звичайним способом, ретельно видаляючи залишки вологи, якщо це було умивання водою. Очищення зволожуючими засобами категорично не рекомендується через небезпеку опіків. Найкраще процедуру підготовки до нанесення прогріває маски для жирної шкіри завершити протиранням спиртовим лосьйоном, а для сухої - використовувати косметичне масло. Приберіть волосся від особи, закріпивши їх спеціальними зажимами або пов'язкою.
3
Нагрійте парафін на водяній бані до повного розплавлення. Дайте йому охолонути до появи тонкої плівочки на поверхні. Приготуйтеся діяти швидко, так як парафін дуже швидко остигає при нанесенні. Якщо у вас є помічник, якому буде набагато зручніше наносити маску швидко і точно, попросіть його допомогти вам.
4
Наносьте теплий парафін пензлем або ватним диском, починаючи з підборіддя і вище, розподіляючи його строго по масажних лініях. Зони рота, носа і очей залиште вільними. Парафінову маску можна наносити в два-три шари. Укрийте обличчя рушником для підтримки теплового впливу і полежіть так хвилин 15-20.
5
Після закінчення зніміть маску , обережно підчепивши край м'яким шпателем. Злегка помасажуйте обличчя для розподілу кровотоку і посилення обмінних процесів. Накладіть на шкіру крем або протріть лосьйоном, відповідним вашому типу шкіри. Після процедури не варто відразу виходити на вулицю, особливо в холодну пору року.
Зверніть увагу
У парафінових масок є протипоказання, наприклад, судинна сіточка, гнійничкові захворювання шкіри, гіпертонія, діабет і астма.
Корисна порада
Парафін для косметичних процедур зі спеціальними добавками можна придбати в спеціалізованих магазинах або аптеках. Але можна і самостійно додати до очищеного косметичного парафіну рекомендовані дерматологами вітаміни або мікроелементи.