Як замінити системні ікони. Як змінити іконки на папках.

Деяких користувачів влаштовує стандартний вид різних елементів робочого столу, деяким же хочеться внести в оформлення деяку індивідуальність. Якщо вам не подобаються системні іконки в Windows, їх можна змінити.
Інструкція
1
Для того щоб змінити значки, можна скористатися спеціальними додатками, наприклад, IconPhile або IconPackager. Подібні програми, як правило, займають мінімум простору на локальному диску і мають простий інтерфейс. Але якщо ви хочете самостійно навчитися працювати з компонентами системи, замініть іконки вручну.
2
Іконки для папок «Мої документи», «Повна/порожня кошик», «Мережеве оточення» та «Мій комп'ютер» замінюються через компонент «Екран». Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу і виберіть з меню, що випадає пункт «Властивості». Або ж відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск» і виберіть значок «Екран» в категорії «Оформлення і теми».
3
Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран», перейдіть в ньому на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу» в нижній частині вікна. У додатковому вікні на вкладці «Загальні» виділіть мініатюру потрібного вам елемента і натисніть на кнопку «Змінити значок». Вкажіть шлях до своєї іконці у форматі .ico і застосуєте нові налаштування.
4
Якщо вам необхідно змінити значок користувальницької папки, клікніть по ній правою кнопкою і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Перейдіть у вікні на вкладку «Налаштування» та натисніть на кнопку «Змінити значок» в групі «Значки папок». Вкажіть директорію, в якій збережено ваша іконка, збережіть налаштування.
5
Щоб замінити іконки стандартних файлів різних додатків, викличте компонент «Властивості папки». Відкрийте будь-яку папку і виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості папки». Або ж у папці «Панель управління» знайдіть цей компонент в категорії «Оформлення і теми». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Типи файлів».
6
Виберіть зі списку той тип файлу, іконку для якого хочете змінити, виділивши його лівою кнопкою миші. У групі «Відомості для розширення [...]» натисніть на кнопку «Додатково». У новому вікні «Зміна властивостей типу файлів» натисніть на кнопку «Змінити значок» і вкажіть шлях до власної іконці або виберіть одну з наявних мініатюр. Застосуйте настройки.