Як підключити бойлер.

В переважній більшості міських квартир використовується зручне і недороге водяне опалення. У котеджах і заміських будинках ситуація йде по-іншому. Так от, якщо у вас є бажання провести у себе в будинку водяне опалення, це робиться дуже просто. Основна складність тут - це покупка бойлера , який буде накопичувати, нагрівати і пускати воду по всіх трубах і батареям в будинку. Про підключення бойлера ми зараз розповімо.
Інструкція
1
Змонтувати накопичувальний водонагрівач потрібно таким чином, щоб неподалік знаходилася водорозбірні точка. Також буде потрібно постійне підтримання температури в приміщенні не нижче нуля.
2
Під час підключення бойлера використовуйте підставку, яка спеціально призначена для установки на неї водонагрівача. Передбачте заздалегідь запірні вентилі для ізоляції первинного і вторинного контурів. Щоб уникнути швидкої поломки, ретельно промийте водяну систему. Підключайте бойлер тільки після всіх операцій, описаних вище.
3
Закріпіть спочатку навісну планку (так званий матеріал), обирану відповідно до міцністю стін. Встановіть прилад на підставку у вертикальне положення і підключіть його, керуючись схемою, передбаченою інструкцією по експлуатації і підключенню бойлера . Бувають такі випадки, що в інструкції зустрічаються будь-які застереження щодо установки приладу. За нею потрібно встановити максимальний витрата води (якщо в інструкції ніяких застережень немає). За правилами безпеки необхідно використовувати як ізоляторів пластикові або металеві труби.
4
Далі вам потрібно простежити за тим, щоб лінія зливу запобіжного клапана не закривалася, а запірні клапани між запобіжним і водонагрівальних клапаном в сполучної лінії були відсутні. Підключіть лінію подачі води в те місце, куди вказує інструкція. Тепер ви можете встановити підпірний клапан. Заздалегідь передбачте в приміщенні з бойлером спуск води. Для запобіжного блоку потрібен лійкоподібний сифон.
5
Щоб почала надходити гаряча вода, відразу після відкривання кранів встановіть виток циркуляції між пунктами відбору і трубою рециркуляції з бойлера . Це все.