Як поміняти розмір букв. уменшить букви і ікра.

При роботі на комп'ютері користувачеві може знадобитися змінити розмір шрифту в різних ситуаціях: відформатувати текст в редакторі, налаштувати вид різних елементів системи. Щоб поміняти розмір букв, необхідно звернутися до передбачених для цього інструментам.
Інструкція
1
У багатьох додатках панель інструментів для роботи зі шрифтами виглядає однаково. Вона включає в себе поля для налаштування стилю, розмір а, формату та кольору. Так, щоб змінити розмір букв в додатках Microsoft Office Word і Excel, відкрийте документ, в який необхідно внести зміни, виділіть потрібний фрагмент тексту або групу осередків.
2
Перейдіть на вкладку «Головна» і знайдіть розділ «Шрифт». За допомогою списку, що випадає в поле «Розмір шрифту» встановіть потрібне вам значення або введіть його на клавіатурі і натисніть клавішу Enter. Також ви можете скористатися гарячими клавішами Ctrl, Shift і латинської [P], щоб викликати діалогове вікно «Шрифт». Інший варіант: клікніть правою кнопкою миші по виділеному фрагменту і виберіть у контекстному меню пункт «Шрифт».
3
У графічних редакторах контекстне меню «Шрифт» стає доступно тоді, коли користувачем вибраний інструмент «Текст». Він виглядає як кнопка з латинською букв ой [T]. Натисніть її, введіть текст, виділіть його і на панелі форматування тексту виберіть за допомогою меню, що випадає потрібне вам значення в полі «Розмір шрифту».
4
Якщо ваш текст являє собою тривимірний об'єкт (наприклад, він був створений за допомогою інструменту Text Generator в додатку MilkShape 3D), виділіть об'єкт і натисніть на кнопку Scale на вкладці Model в групі Tools. Введіть значення, на яке повинні бути збільшені або зменшені букв и по осях x, y і z і натисніть кнопку Scale в групі Scale Options стільки разів, скільки буде потрібно.
5
Щоб змінити розмір шрифту для різних елементів системи, клікніть правою кнопкою миші по робочому столу, в контекстному меню виберіть пункт «Властивості». Або відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск» і виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок «Екран». У вікні, перейдіть на вкладку «Оформлення».
6
У групі «Розмір шрифту» встановіть за допомогою списку потрібне значення. Якщо цього недостатньо, натисніть на кнопку «Додатково», виберіть у новому вікні той елемент, розмір букв для якого хочете змінити. Стануть доступні додаткові параметри для налаштування. Знайдіть групу «Шрифт» і впишіть в поле "Розмір" те значення, яке вам потрібно. Застосуйте настройки.