Як налаштувати локальну мережу в офісі.

Важко уявити собі злагоджену роботу співробітників офісу без наявності комп'ютерної локальної мережі. Швидкий обмін даними і взаємодію користувачів між собою - це основа продуктивної діяльності.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
В умовах сучасного життя співробітники повинні не тільки злагоджено працювати один з одним, а й мати доступ до зовнішніх ресурсів. Через це для побудови офісної локальної мережі набагато розумніше використовувати маршрутизатор. Придбайте цей пристрій, керуючись при виборі його технічними характеристиками.
2
Якщо в маршрутизаторі недостатньо портів LAN, які необхідні для підключення комп'ютерів та деяких периферійних пристроїв, придбайте мережевий концентратор. Підготуйте потрібну кількість пасивне. В даному випадку рекомендують використовувати кабелі з прямим обтиском конекторів.
3
Підключіть комп'ютери до маршрутизатора. Один з LAN-портів з'єднайте з аналогічним роз'ємом мережного концентратора. Тепер підключіть до свитчу інші комп'ютери.
4
Знайдіть на корпусі маршрутизатора порт Internet (WAN). Підключіть до нього кабель, наданий вам провайдером. Якщо до складу локальної мережі будуть входити МФУ або принтери, працюючі з мережевими каналами, також з'єднайте їх з світче.
5
Відкрийте меню налаштувань маршрутизатора. Для цього включіть будь-який комп'ютер, підключений до цього пристрою або концентратора. Запустіть інтернет-браузер і відкрийте web-інтерфейс роутера.
6
Виконайте настройку з'єднання з інтернетом, перейшовши в меню WAN. Виберіть режим видачі IP-адрес мережевим комп'ютерам. Якщо ви не плануєте використовувати специфічне периферійне устаткування, активуйте функцію DHCP.
7
При такому налаштуванні роутера активуйте автоматичне отримання IP-адреси для мережевих карт всіх комп'ютерів. Якщо ж ви не використовуєте функцію DHCP, то задайте статичні значення IP-адрес. Вони повинні збігатися першими трьома сегментами. Тобто загальний вид IP-адреси буде виглядати так: 156.193.142.XYZ.
Сучасний офіс важко уявити без локальної мережі. Внутрішні мережі дають колосальні можливості, і дуже нерозумно нехтувати ними. Тому виникає питання створення і налаштування локальної мережі.
Інструкція
1
Виберіть тип варіанти передачі даних, перш ніж приступити до створення локальної мережі в офісі. Ви можете зробити бездротову, дротову або комбіновану. При оцінці ситуації враховуйте кілька факторів.
2
Для початку з'ясуйте тип пристроїв, що входять до складу мережі. Використовуйте дротову мережа , якщо це будуть комп'ютери. Якщо ноутбуки - бездротову. А якщо і ноутбуки, і комп'ютери, і принтери будуть мати місце серед ваших пристроїв, логічніше буде побудувати комбіновану мережу.
3
Потім, якщо у вас виникне необхідність забезпечити максимальну швидкість для обміну інформацією між пристроями, використовуйте краще дротову мережу, так як бездротові технології володіють, як правило, меншою швидкістю для передачі даних.
4
Придбайте або комутатор, або Wi-Fi-маршрутизатор, виходячи з аналізу, який наведено в першому кроці. Майте на увазі, що при налаштуванні досить великий локальної мережі вам будуть потрібні кілька вищевказаних пристроїв.
5
Встановіть маршрутизатор або комутатор в легкодоступному місці. Якщо ви вибрали дротову мережу, підключіть до нього всі необхідні пристрої, які і становитимуть офісну мережу. Обладнання підключіть до тих ноутбукам або комп'ютерам, які будуть включеними весь робочий день. Якщо ви не виконаєте ці дії, зможете втратити доступ до цих пристроїв з інших ПК.
6
На будь-якому комп'ютері або ноутбуці відкрийте настройки підключення мережі. Відкрийте властивості протоколу для передачі даних TCP/IP 4 версії. Для цього пристрою введіть ip-адресу. Краще використовуйте прості комбінації символів, наприклад, 9.9.9.1.
7
Тепер для інших комп'ютерів і ноутбуків, які підключені до вашої мережі, повторіть попередню операцію. Змініть останній сегмент щоб уникнути конфлікту ip-адрес - формат ip-адрес всіх ПК буде виглядати таким чином: 9.9.9.Y.
8
Виберіть необхідну папку для того, щоб створити загальний мережевий ресурс, клікніть по ній правою кнопкою миші, потім перейдіть в меню під назвою «Загальний доступ», виберіть пункт, що містить напис «Домашня група».