Як очистити адресну книгу.

Адресна книга застосовується в різних програмах і сервісах. У ній містяться певні контакти для спілкування в особистих цілях і по роботі. З часом виникає необхідність в її очищенні.
Інструкція
1
Зайдіть в «Адресну книгу » вашого телефону. Багато моделей стільникових дозволяють це робити прямо з основного меню. Якщо ви бажаєте повністю очистити список друзів і знайомих з адресної книги, то клікніть на вкладку «Видалити все», вкажіть метод видалення (з телефону або сім-карти) і підтвердіть свою операцію.
2
Чекайте, поки пристрій виконає команду. Цей процес може зайняти кілька хвилин або пару секунд залежно від заповнення списку. Не чіпайте його, поки не завершиться очищення. Якщо ж потрібно видалити певні контакти, то можете це зробити індивідуально, шляхом стирання раніше налаштованої групи.
3
Використовуйте свою електронну скриньку для видалення непотрібних контактів. Причому подібний варіант очищення буде залежати від того, де ви зареєстрували вашу поштову адресу і як здійснюється в цій системі така функція.
4
Увійдіть у свої контакти, де розташований весь список користувачів, з якими ви спілкувалися і додали сюди. Для повного очищення клацніть «Очистити адресну книгу ». Якщо потрібно відзначити певних користувачів, натисніть опцію «Видалити виділене». Ви можете прибрати відразу декількох користувачів.
5
Відкрийте класифікацію груп і вкажіть ту, яка вам більше не потрібна. Зайдіть в неї. Над списком контактів є вкладка «Налаштування групи». Потім відкрийте її і виберіть опцію «Видалити групу». Свої дії підтвердіть, натиснувши «ОК». Можливо, проведені операції не допомогли очистити список контактів в адресній книзі. У такому випадку можна звернутися в службу підтримки вашого поштового сервера.
6
Скористайтеся програмою Microsoft Office Outlook. Для цього відкрийте «Сервіс» і зайдіть в підменю «Налаштування облікового запису». Потім натисніть пункт «Адресні книги» і вкажіть список контактів, який потрібно очистити.
7
Натисніть вкладку «Видалити» і кнопку «Готово». Після цього необхідно перезапустити програму і перевірити відсутність зазначених співрозмовників в адресній книзі.