Як встановити пароль адміна.

В операційній системі Windows обліковий запис Адміністратора дає доступ до налаштування практично всіх компонентів і перегляду різних ресурсів. Щоб встановити пароль для адміна, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Відкрийте «Панель управління» клавішею Windows або кнопкою «Пуск». Якщо в меню немає потрібного пункту, налаштуйте його відображення. Клікніть в будь-якому вільному місці панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». У діалоговому вікні «Властивості панелі завдань і меню Пуск» зробіть активної вкладку «Меню Пуск».
2
Натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню Пуск" і перейдіть у вікні на вкладку «Додатково». Опускайтеся вниз за списком у групі «Елементи меню Пуск» до тих пір, поки не знайдете пункт «Панель управління». Встановіть в даній гілці маркер напроти одного з полів - «Відображати як меню» або «Відображати як посилання». Застосуйте нові налаштування.
3
Відкривши «Панель управління», перейдіть в категорію «Облікові записи користувачів». Виберіть з наявних завдань «Зміна облікового запису» або натисніть на рядок-посилання «Облікові записи користувачів». У новому вікні клікніть по значку «Адміністратор» лівою кнопкою миші. Коли вікно оновиться, виберіть завдання «Створення пароля».
4
В Оновити вікні в першому полі введіть той пароль , яким будете користуватися для входу в систему, у другому полі підтвердьте його. Третє поле можна залишити порожнім, а можна вписати підказку про пароль. Натисніть на кнопку «Створити пароль » або клавішу Enter на клавіатурі.
5
При виборі завдання «Зміна пароля» вікно містить чотири поля. В першу введіть той пароль , з яким ви востаннє заходили в систему. У другому полі вкажіть новий пароль , у третьому - підтвердіть його, четверте поле не обов'язково для заповнення.
6
У тому випадку, якщо ви хочете взагалі прибрати пароль , вибравши завдання «Зміна пароля», заповніть тільки перше поле, а всі інші залиште порожніми. Підтвердіть зміни відповідною кнопкою або клавішею Enter.