Як віджати желатин. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Желатин - білок тваринного походження, що отримується з сполучних тканин і м'яса тварин. Представляючи собою натуральний загущувач, він використовується в приготуванні мармеладу, різних видів желе, холодцю і багатьох інших страв.
Вам знадобиться
    • листової желатин;
    • марля.
Інструкція
1
Харчовий желатин продається в магазинах у вигляді пластинок, крупинок, порошку або гранул. Перш ніж купувати його, обов'язково подивіться термін придатності. Прострочений продукт може запросто зіпсувати будь-який кулінарний шедевр. Про хорошій якості желатину також може розповісти і його зовнішній вигляд - запах і колір. Зіпсований загущувач зазвичай віддає легким запахом клею і має жовтуватий відтінок.
2
Зазвичай будь желатин готуватися однаково. Замочіть потрібну вам кількість (згідно рецепту) в холодній воді з розрахунку 1 чайна ложка желатину на 8 таких же ложок води. Після його розбухання долийте теплої води, поставте на маленький вогонь і, ретельно помішуючи, розчиніть. Отриману рідину додайте в блюдо.
3
Невелика відмінність у процедурі приготування має желатин, зроблений у вигляді пластин. Замочіть на 10 хвилин кілька таких листів у холодній воді, викладаючи їх туди по черзі.
4
Після закінчення цього часу відіжміть з них зайву воду. Для цього покладіть пластинки в марлю і злегка стисніть її руками. Після цього складіть желатин в каструльку і залиште її на водяній бані до тих пір, поки лист желатину повністю не розтопиться. Потім зніміть його з вогню і додайте інші інгредієнти, згідно з рецептом вашого страви. Зверніть увагу на те, що в віджатий желатин додавати воду не потрібно.
5
Використовуйте розчинений желатин для приготування холодцю, креми для торта, желе або заливних. Головне - дотриматися необхідну пропорцію.
6
Застосовується харчової загущувач і в косметології. Завдяки вмісту протеїнів він корисний для волосся, суглобів і нігтів. З нього часто роблять маски для обличчя і ванночки для нігтів. Додайте трохи розчиненого желатину в теплу воду, опустіть туди руки і потримайте 10-15 хвилин. При регулярному виконанні такої процедури нігті помітно міцніють.