Як навчитися робити зачіски для довгого волосся. зачіски використовую бігуді.

Власниці довгих волосся можуть дозволити собі робити найрізноманітніші зачіски. Не варто мати довгі локони хіба тільки дівчатам, у яких дуже тонкі волосся и, так як виникають складнощі з укладанням через відсутність обсягу. Для решти жінок довгі волосся и -це чудова можливість підкреслити свою привабливість.
Інструкція
1
Безпрограшний варіант на кожен день або для вечірнього заходу - це прямі блискучі волосся и, хвилясті по плечах. Виглядає дуже красиво і елегантно. Вирівняйте свої локони за допомогою фена і круглої щітки.
2
Волосся накрутіть на гребінець, почавши з коренів, і поступово витягайте під струменем теплого повітря. Додайте трохи об'єму, піднімаючи волосся и вверх біля коріння. Коли закінчите випрямлення, розчешіть пасма і окропити їх спреєм з ефектом блиску, зафіксуйте лаком при бажанні.
3
«Пляжний» ефект на волосся ах теж користується популярністю серед довго волосся их дівчат. Створюється враження, що ви щойно повернулися з відпочинку біля води. Таке укладання виглядає дуже романтично і природно. Добре вимийте волосся и і нанесіть на них зволожуючий кондиціонер. Обережно розчешіть кожне пасмо окремо, щоб зайвий раз не травмувати локони.
4
Поки кондиціонер не змитий, розплутайте утворилися вузлики, так як зробити це на висушених волосся ах буде нелегко. Після цього прохолодною водою ретельно прополощіть голову. Приберіть зайву вологу за допомогою м'якого рушники і дайте волосся ам трохи підсохнути.
5
Коли вони ще будуть трохи вологими, візьміть не надто тугу гумку і зв'яжіть їх у пучок на маківці. Повинна вийти своєрідна пальмочка. Якщо у вас густі волосся и, можете використовувати пару резинок. Для уникнення заломів і створення красивих хвиль обмотайте стирчать пасма навколо основи хвоста.
6
Дайте волосся ам повністю висохнути і потім розпустіть їх. За допомогою мусу або воску надайте окремим пасмам фактурності. Але не переборщіть з кількістю засобу. Для створення справжнього тропічного шику прикрасьте голову шпильками-квітами.
7
Урочисто і водночас романтично виглядають довгі накручені локони. Для цього використовуйте спеціальну щипці для завивки або спіральну насадку. Якщо боїтеся пошкодити структуру волосся , віддайте перевагу бігуді.
8
За допомогою м'якого шампуню або кондиціонера вимийте волосся и, дайте їм підсохнути і розберіть на пасма. Підніміть їх біля коріння, так як довгі волосся и схильні до «обвисання» під своєю вагою. Потім завийте їх на бігуді. Після повного висихання волосся зніміть бігуді, акуратно розділіть локони пальцями і зафіксуйте їх лаком.