Як вибрати бандаж.

Вагітні жінки з 4-х місяців починають відчувати вага зростаючого у них в животику малюка. З кожним днем цей вага збільшується і майбутній мамі стає важче «носити» його з собою. В даному положенні хорошим помічником стане бандаж для вагітних.

Бандаж це зручне пристосування, яке допомагає утримувати передню черевну стінку і внутрішні органи, що запобігає передчасному опускання плода в матці, зменшує навантаження на хребет, а також зменшує вірогідність появи розтяжок в області живота. Судячи з усього перерахованого вище, бандаж грає дуже важливу роль в період вагітності, але виникає питання: «Який же вибрати бандаж, і на що варто звернути увагу при виборі бандажа»? Існує багато різновидів дородових бандажів, але виділити можна з них три види, які найбільш розповсюджені і зручні у використання:

  • Бандаж у формі трусиків. Цей бандаж має спереду еластичну підтримуючу вставку, яка підтримує живіт знизу. Але існує також незручність даного виду бандажа, його доведеться або часто прати, або купувати кілька штук.
  • Бандаж у формі пояса. Цей вид бандажа у вигляді еластичної стрічки, який одягається на нижню білизну.
  • Універсальний бандаж. Найзручніший і практичний вид бандажа, він представлений у формі пояса який може регулюватися за допомогою липучок з боків, що дозволяє носити його не тільки на будь-якому терміні вагітності, але і після пологів.

Купити допологової бандаж можна або в магазині, або в аптеці, але обов'язково перед покупкою необхідно його приміряти. Якщо модель бандажа, яку ви вибрали, вам заважає чи тисне, краще відмовитися від даної моделі і приміряти іншу. Слід ще враховувати той факт, що бандаж трусики надаватися в положенні лежачи, а бандаж пояс в положенні сидячи або в положенні стоячи. Перші два три дня можуть бути незвичні відчуття, від перебивання в бандажі, але потім це відчуття проходить і стає більш комфортно. Якщо є сумніви можна проконсультуватися з лікарем, і він допоможе вибрати бандаж правильно. Однак у кожному разі шкоди бандаж не принесе, а тільки полегшить життя майбутніх матусь.