Як намалювати піратський корабель.

Тема піратства оповита ореолом таємничості і романтики. Тому у туристів користуються попитом подорожі на стилізованих піратських кораблях. Враження від такої пригоди ви можете відобразити не тільки на фотоплівці, але і на малюнку.
Вам знадобиться
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці;
  • - акварельні або гуашеві фарби;
  • - кисті;
  • - лист паперу.
Інструкція
1
Розташуйте папір вертикально. Розділіть аркуш горизонтальними осями на п'ять рівних частин. Нижню частину займатиме море, друга знизу - місто на березі, до кордону третій частині доходять вершини гір праворуч і ліворуч.
2
Відступіть 1 см від межі, що позначає кордон води і суші. На цьому рівні намалюйте дугу, вигнуту вниз - палубу корабля. Нижче намалюйте паралельну лінію.
3
На правому кінці дуги намалюйте квадратну кабіну. Довжину палуби без урахування цієї кабіни розділіть на три рівні частини. З точок, які поділяють ці частини, проведіть перпендикуляри вгору - щогли. Вони повинні бути на пару сантиметрів коротше палуби. Короткими відрізками позначте зібрані вітрила. На центральній палубі намалюйте піратський прапор. Спочатку накресліть прямокутник, потім його верхню і нижню сторони однаково зігніть. Додайте на прапор піратський символ - череп і схрещені кістки.
4
Під час роботи з кольором вам потрібно буде з'єднати великі за площею заливки одним кольором і опрацювання деталей різними відтінками. Для досягнення кращого результату буде зручно робити заливки фарбою - аквареллю або гуашшю, а дрібні деталі малювати кольоровими олівцями або Лінеро.
5
На нижню частину корми нанесіть штрихи жовтого кольору. Іншу частину корпусу залийте чорним. Виступаючі елементи корми праворуч відразу ж прорисуйте тонким пензликом, набравши на неї синю фарбу.
6
Палуба при такому ракурсі майже не видно, її можна позначити тонкою лінією коричневого кольору. Трохи більш темним відтінком заповніть майданчик на виступаючої праворуч частини.
7
Сіро-блакитним кольором розфарбуйте поверхню води. У міру наближення до корабля відтінок повинен ставати більш темним і теплим (зеленуватим). Під носовою частиною піратського корабля залиште папір білою. Більш тонка біла смуга тягнеться і за кораблем. Пісочним відтінком зафарбуйте берегову лінію, димчасто-зеленим і димчасто-коричневим розфарбуйте підніжжя гір і самі гори. Широкими мазками заповніть верхню частину листа блакитним кольором.
8
Коли задній план висохне, лінери або олівцями накресліть шпали та канати між ними. Розфарбуйте прапори. Короткими широкими штрихами темно-синього кольору намалюйте хвилі на воді. Темно-коричневими плямами позначте нерівну поверхню гір. Білої гуашшю намалюйте споруди на береговій лінії.