Як визначити, що палець на нозі зламаний. Як визначити зламаний чи палець на нозі.

Перелом пальця - дуже серйозна ситуація, що вимагає негайного медичного втручання і тривалого лікування. Своєчасне виявлення перелому і звернення до лікаря може позбавити потерпілого від багатьох незручностей. Наприклад, неправильно зрослася кістки і подальшого труднощі в рухах.
Інструкція
1
Перелом пальців ніг може статися внаслідок падіння важкого предмета, сильного прямого удару, скручує руху або подворачіванія ноги, а також при деяких захворюваннях. Розрізняють відкритий і закритий перелом. При першому оскільки кісток ушкоджують зв'язки, шкіру і визирають назовні. У цьому випадку у вас не залишиться ніяких сумнівів про існування перелому.
2
Явним показником закритого перелому може бути неприродне положення пальця, наприклад, коли він стирчить або зігнутий. Або промацування під шкірою уламків кістки. Наступним симптомом перелому пальця ноги є його патологічна рухливість і хрускіт осколків кісток (крепітація) при найменшому русі ім.
3
Крім явних ознак перелому існують ще й відносні. До них відносяться: біль, набряк, гематома, порушення функцій пальця, крововилив під шкіру або ніготь, різка болючість пальця при найменшому русі. Інтенсивність їх вираження залежить від локалізації перелому. Наприклад, при переломі основної фаланги набряк буде набагато більше, ніж при пошкодженні дістанальних фаланг. А при переломі великого пальця ноги набряк може поширитися на всю стопу. Максимальний прояв болю, набряку або крововиливу може виникнути навіть через кілька годин після травми.
4
Навіть якщо у вас не спостерігається описаних вище ознак закритого перелому, але ви відчуваєте в пальці сильний біль, негайно зверніться до лікаря і зробіть рентген. Тільки з його допомогою можна достовірно діагностувати наявність перелому. Після цього лікар вам надасть кваліфіковану медичну допомогу.
5
При найменшій підозрі на перелом, постарайтеся знерухомити пошкоджену палець . Це застрахує вас від ризику додаткового зміщення уламків і, як наслідок, ускладнення ситуації.