Як поміняти курсор. Як поміняти скачіний курсор.

Курсор миші (від англ. "Cursor) - це нахилена стрілка, зазвичай білого кольору, що відображає рух миші в реальному часі на екрані. Змінити розмір курсора і його вигляд можна в панелі управління операційної системи Windows.
Інструкція
1
Зайдіть в панель управління через «Мій комп'ютер» або меню «Пуск» і виберіть режим перегляду «дрібні значки» або «великі значки» (у правому верхньому куті панелі управління) .Найдіте ярлик «Миша» і клацніть по ньому .
2
У вікні властивостей перейдіть на вкладку "Покажчики", а потім виберіть випадає "Схема». На екрані відобразиться список встановлених схем курсорів миші. Ви можете вибрати будь-який вподобаний курсор. Після того, як ви зробили вибір, встановіть курсор, натиснувши кнопку «Застосувати» і «OK» .Ви побачите, що покажчик і всі його можливі варіанти при розтягуванні вікон та запуск програм змінилися.
3
Крім стандартних курсорних схем, ви можете скачати авторські курсори для Windows в інтернеті, і розпакувати архів з курсорами в папку "C:/Windows/Cursors". Для того, щоб викачані курсори НЕ перемішалися із стандартними, створіть папку і назвіть її по імені схеми курсора.После цього поверніться у вікно властивостей миші, виберіть вкладку "Покажчики", потім у випадаючому списку виберіть схему «(немає)» та у вікні « Налаштування »клікайте на кожен вид курсора по опіснаію і замінюйте його курсором зі скаченного архіву в залежності від дії миші.После настройки кожного елемента курсора, схему потрібно буде зберегти. Натисніть кнопку «Зберегти як» в розділі «Схема» і введіть бажане назву схемою курсорів. Для установки створеного вами пакета натисніть «Застосувати» і "OK".