Як вибрати правильно яловичину.

М'ясо - продукт, вибирати який потрібно з особливою ретельністю. Для свіжої яловичини характерні деякі ознаки, які допоможуть відрізнити хороше м'ясо від неякісного.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити якісну яловичину , краще відправитися туди, де вибору більше. Йти потрібно відразу на ринок, а не в сусідню крамницю, так як і вибрати там легше, і якість м'яса зазвичай краще.
2
Придивіться до шматочках: якщо ви помітили явні дефекти - загар, пліснявіння, пігментація, ослизнение, потемніння - відразу біжіть від прилавка! Таке м'ясо лежить на вітрині не перший, і навіть не другий день.
3
Характерною рисою свіжої яловичини є колір: м'ясо повинно бути червоного, соковитого відтінку, з рівною блискучою поверхнею. Жирові смуги дложна бути тверді і світлі, а не розм'якшені і сіруваті. Також слід звернути увагу на краю шматка - якщо вони підсохлі, з темнуватим нальотом, то м'ясо лежить на прилавку довго.
4
Перевірити яловичину на свіжість допоможе тест на пружність. Свіже м'ясо пружинить при натисканні, а якщо пальцями натиснути на м'якоть, то ямка практично відразу повинна вирівнятися, і колір при цьому не зміниться.
5
Також спробуйте прикласти до м'яса долоню. Якщо після дотику вона залишилася сухою, значить ви зробили правильний вибір. Мокрі плями на долоні будуть свідчити, що м'ясо зіпсоване.
6
Якщо це можливо (м'ясо не заморожено), вибирайте яловичину по запаху: свіже м'ясо повинно мати приємний запах. Ніс вловлює сторонні "нем'ясні" запахи? Це значить, що продукт далеко не першої свіжості, і брати його точно не варто.
7
Трохи по-іншому справа йде з замороженої яловичиною. Так як запаху вона не має, визначити якість по цій особливості неможливо. В даному випадку потрібно звернути увагу на колір шматка: яловичина повинна бути рівномірно червоною з трохи темнуватим відтінком через утворилися крижинок. Хороше м'ясо видає ясний дзвінкий звук при постукуванні і твердо на дотик. А якщо торкнутися його пальцем, то в місці дотику колір повинен стати яскраво-червоним.
Зверніть увагу
Правильний яловичий фарш повинен бути яскраво-червоного кольору.