Як одягатися в спортзал.

Рідко хто відвідує спортзал не для занять спорту. Тому й одягатися в цей заклад стоїть так, як того вимагає спортивний дрес-код, а не тенденції моди і глянсові журнали.
Інструкція
1
Комфортне самопочуття і спортивний настрій тренується безпосередньо залежить від одягу. Звичайно, в зручній спортивній формі витривалішими ви не станете, але тренування пройде приємніше. І зовсім не важливо, якого року випуску модель кросівок і який зміст написів на вашій футболці.
2
Одягайтеся зручно - так, щоб ви могли вільно присісти, підняти руки, нахилитися, щоб ви не соромилися сісти, лягти, задерти ноги і т.п. Взуття має бути м'яка, але пружна, за розміром і, звичайно, призначена для тренувань. Деякі бодібілдери обирають для занять у тренажерних залах тапочки і сланці. Хоч з боку і виглядає це досить кумедно, але раз спортсмену зручно - чому б і ні. Однак для активних несилових тренувань все ж віддайте перевагу кедам і кросівок.
3
В спортивному одязі не повинно бути ні холодно, ні жарко - вона повинна бути такою, що, якщо стояти на місці, стане прохолодно. Це стимулюватиме не зупинятися на тривалі перепочинку під час тренувань. Такий підхід дозволить не перегрітися від інтенсивного фізичного навантаження.
4
Розтягнуті трико, запрані майки-алкоголічки, сімейні труси, відверті топіки і т.п. прибережіть для домашнього носіння. Одяг з паєтками, бісером, стразами, стеклярусом, взуття на підборах, балетки й інше, що не відноситься до спорту, залиште для інших закладів.
5
Якщо ви плануєте займатися на тренажерах, тренуватися з вагою, вам слід обзавестися шкіряними рукавичками без пальців. Це захистить руки від натирань і мазолей.
6
До і після тренування обов'язково переодягайтеся. У залі ви не повинні носити ні одну річ, в якій прийшли, і навпаки - після тренування одягайтеся в вуличний одяг. І не забувайте тримати в чистоті свій спортивний костюм. Якщо зовнішній вигляд має не настільки принципове значення, то неприємний запах навряд чи буде комфортний і приємний оточуючим.