Як бронювати квитки в кінотеатр.

Завдяки интенет-технологіям нині можна не виходячи з дому вибирати сеанс фільму і заздалегідь замовляти квитки на найбільш зручні місця. На сайтах кінотеатрів діє система on-line бронювання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт кінотеатру і знайдіть той кінофільм, який вам хотілося б подивитися. Виберіть сеанс. Потім натисніть на потрібний вам день і час показу.
2
На сторінці, буде продемонстрований план залу із зазначенням цін на квитки на ті чи інші місця (наприклад, на місця VIP і звичайні, або основні) та доступності цих місць. Зверніть увагу, що місця відзначені як вільні, зайняті ( квитки вже придбані і знаходяться у майбутніх відвідувачів) і заброньовані (місця зарезервовані, але самі квитки ще не оплачені). Натисніть на номери крісел, щоб забронювати їх. Підтвердіть, що ви збираєтеся придбати квитки на ці місця.
3
Викупіть бронь не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу. Квитки будуть відкладені для вас в касі кінотеатру. Якщо ви встигнете, то місця будуть вважатися вивільненими і заброньовані квитки надійдуть до загального продажу в каси.
4
В аншлагові дні приходьте викуповувати заброньовані по інтернету квитки заздалегідь (приблизно за годину), так як на сеанси може вишикуватися черга. Поки ви будете стояти в ній, бронь знімуть за півгодини до початку показу кінофільму.
5
Якщо ви часто бронюєте квитки в даний кінотеатр, зареєструйтесь на його офіційному сайті, заведіть «особистий кабінет» і підпишіться на новини, щоб оперативно отримувати інформацію про додаткові можливості бронювання, а також знижки і акціях в кінотеатрі.
Зверніть увагу
Електронні квитки в деякі кінотеатри можна не викупляти перед сеансом, приїжджаючи заздалегідь, а оплатити одразу зі свого віртуального гаманця типу «Яндекс.Деньги» або навіть з особового рахунку мобільного телефону. Найчастіше, таку можливості надають мережі кінозалів. Дізнайтеся, чи діють накопичувальні бонусні карти для постійних відвідувачів. З їх допомогою також можна забронювати і попередньо оплатити квитки на фільм.
Корисна порада
Для активації режиму «On-line бронювання» на сайті кінотеатру досить вибрати бажаний сеанс і натиснути відповідну кнопку. Також можливе бронювання квитків по телефону.