Як відкрити доступ до закритих сайтів.

Коли потрібно відкрити заблоковані ресурси, на допомогу приходить перевірений метод Firefox + FoxyProxy + Tor. Основна перевага цього варіанту полягає в тому, що через анонімне тор-з'єднання активуються тільки задані користувачем сайти, а решта доступні у звичайному швидкому режимі.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows і доступом в інтернет;
  • - веб-браузер Mozilla Firefox;
  • - доповнення FoxyProxy для веб-браузера Mozilla Firefox;
  • - програма ТОR/Vidalia.
Інструкція
1
Відкрийте посилання http://www.mozilla.org/ru/firefox/new/?from=getfirefox, cкачать і інсталюйте веб-браузер Firefox. Встановіть додаток FoxyProxy, перейшовши за адресою https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/foxyproxy-standard/. Скористайтеся посиланням http://magazeta.com/tag/tor/і завантажте останню версію програми ТОR/Vidalia.
2
Перейдіть до завантаженого дистрибутива програми ТОR/Vidalia і встановіть її на свій комп'ютер. Під час інсталяції відмовтеся від вибору запропонованих компонентів програми, знявши галочки з пунктів «Privoxy» і «TorButton». Запустіть програму ТОR/Vidalia і переконайтеся, що вона підключилася до мережі.
3
Налаштуйте додаток FoxyProxy. Запустіть веб-браузер Firefox. Клацніть по напису «FoxyProxy: відключено» у нижній частині вікна. В меню налаштувань виберіть послідовно «Файл» - «Майстер налаштування TOR» і погодьтеся із запропонованими пунктами. Закрийте усі вікна і прийміть запропоновану автоматичну перезавантаження веб-браузера Firefox.
4
Створіть список заблокованих сайтів. Клікніть правою клавішею маніпулятора по значку «FoxyProxy» і в контекстному меню виберіть пункт «Використовувати проксі, засновані на шаблонах». Перейдіть до налаштувань доповнення та відкрийте вікно «FoxyProxy - Параметри проксі», двічі натиснувши на кнопку Tor в списку проксі.
5
У вікні «FoxyProxy - Параметри проксі» сформуйте список сайтів, до яких потрібно відкрити доступ. У полі «Ім'я шаблону» задайте будь-який запис, а в форму «Шаблон URL" впишіть * sitename.com/*, де «sitename.com/» - необхідний до відкриття заблокований ресурс. Закрийте активні вікна і зайдіть на будь-який сайт зі створеного вами списку. Доступ до не входять в список ресурсів буде здійснюватися через звичайне з'єднання.
Зверніть увагу
Якщо заблокований ресурс ніяк не хоче завантажуватися, клікніть правою клавішею маніпулятора по значку ТOR і активуйте пункт New Indentity.
Корисна порада
Вчасно оновлюйте веб-браузер Firefox, доповнення FoxyProxy і програму ТОR/Vidalia.