Що не втомлюватися на підборах. Як зробити так щоб ноги не втомлювалися на підборах.

Взуття на високих каблуках робить ніжки жінки ще довші, стрункішою, надає елегантний вигляд всьому образу. Однак ходити в таких туфлях або черевиках весь день буває просто нестерпно. Але існують деякі секрети, що дозволяють позбутися від втоми, не відмовляючись при цьому від взуття на каблуках .
Інструкція
1
При боргом ходінні у взутті на каблуках втомлюються м'язи ніг, саме вони просять відпочинку, подаючи вам сигнал про свою втоми. Часто цими сигналами може бути біль. Щоб м'язи менше втомлювалися, зміцнюйте їх. Протягом дня, навіть сидячи в офісі за робочим столом, періодично розминайте м'язи ніг, витягайте шкарпеточку, обертайте стопою за годинниковою стрілкою і в зворотному напрямку. Почніть займатися аеробікою або робіть упор в тренажерному залі на тренажери степпери. Взагалі, заняття спортом, навіть якщо це буде щоденна п'ятнадцятихвилинну пробіжка в парку, помітно зміцнять м'язи ніг і ходіння на каблуках вже не буде такою непереборною завданням.
2
Зверніть увагу на вашу поставу. Одягніть взуття на каблуках , встаньте спиною до стіни, простежте за тим, щоб п'яти, сідниці, лопатки і потилиця торкалися до неї. Саме з такою прямою спиною і рівною поставою слід ходити завжди, а особливо коли ви у взутті на каблуках . Це не тільки корисно для здоров'я, але й надає вам елегантний вигляд. Привчайте себе до рівної поставі поступово, починаючи з декількох хвилин в день і постійно збільшуючи цей час. Через кілька днів вам буде простіше тримати спину рівною, а через пару тижнів ви повністю звикнете тримати спину рівною, і в постійному самоконтролі бо не буде потреби.
3
Вибирайте правильне взуття. Каблук однакової висоти абсолютно по-різному може переноситися на двох парах туфель. Взуття обов'язково повинна бути за розміром. В іншому випадку, навіть у взутті на плоскій підошві ви навряд чи проходите довше, ніж пару годин, що вже говорити про взуття на підборах. Краще купуйте взуття ввечері, так як протягом дня ноги трохи набрякають. І туфлі, які були вам впору вранці, ввечері можуть бути малі. Якщо ви рідко носите взуття на каблуках , краще зупиніть свій вибір на стійкому каблуці. Відразу встати на десятисантиметрову шпильку вам буде складно. Обов'язково пройдіться по магазину у взутті, уважно прислухайтеся до своїх відчуттів, затишно чи вам, чи зручно і не натирають чи туфлі.
4
Відрепетируйте свою ходу. Щоб виграшно виглядати у взутті на каблуках , необхідно вміти красиво ходити. Навіть якщо каблук дуже високий, ніщо не повинно видавати, що ви відчуваєте себе невпевнено. Ви повинні летіти над землею, і правильно підібране взуття, рівна постава і натреновані ніжки допоможуть вам це зробити навіть на самому високому підборі.
Зверніть увагу
Як не втомлюватися. Щоб стати міцніше і не втомлюватися, необхідно гартувати себе роботою. Але робити це треба з розумом. Втома буває різна: фізична або розумова.
Корисна порада
Щоб не втомлюватися на роботі, потрібно не сприймати її всерйоз!