Як провести день зустрічі випускників. сувеніри на зустріч однокласників.

Організувати зустріч випускників можна самостійно, потрібно лише вирішити деякі організаційні питання. Ваші друзі довго будуть з теплотою згадувати вечірку, якщо все вийде так, як ви плануєте. Однокласники частенько згадують своїх шкільних приятелів, хочуть їх побачити, але далеко не всі в змозі взяти на себе організацію зустрічі.
Інструкція
1
Подумайте над тим, в якому стилі буде ваша зустріч, чого саме ви від неї чекаєте. Це можуть бути прості посиденьки в кафе або у вас удома, вечірка в школі або в іншому навчальному закладі, який ви закінчили. Ви можете запросити не тільки однокласників чи однокурсників, але ще учителів і випускників інших груп.
2
Тепер постарайтеся знайти всіх потрібних людей. Обдзвоните тих, з ким ви не втрачали зв'язку, постарайтеся дізнатися у них телефони інших випускників . Скористайтеся різними соціальними мережами. В крайньому випадку, дайте оголошення про зустріч або попросіть когось допомогти вам зв'язатися з випускниками. Також не нехтуйте допомогою «сарафанного радіо» вашого міста.
3
У вашому розпорядженні має бути кілька місяців, щоб залагодити і вирішити всі організаційні питання. Продумайте всі можливі і цікаві теми для розмов. Хороша ідея - це тематична вечірка. Проявіть фантазію, згадайте значущі події, які відбувалися в рік випуску. Підберіть музику тих років і одяг у тому стилі, освіжіть пам'ять за допомогою фотографій. Попередьте учасників зустрічі про тему вечора, наприклад «ностальжі». Постарайтеся якомога точніше відтворити дух того часу за допомогою макіяжу, зачіски, одягу і виконавців.
4
Знайдіть відповідне кафе або прикрасьте квартиру в потрібному стилі. Підготуйте відеопрезентацію і фільми (за бажанням), знайдіть старі альбоми з загальними фотографіями. Якщо у вас є можливість, влаштуйте приємний сюрприз - запросіть на свою вечірку професійного ді-джея або місцеву знаменитість. Можете попросити виступити кого-небудь з випускників .
5
Сходіть в караоке-бар, влаштуйте тематичні конкурси, тільки не забувайте, що головна мета зустрічі - спілкування. Постарайтеся своєї вечіркою викликати тільки позитивні емоції та спогади.
6
Купуйте подарунки всім запрошеним, це можуть бути квіти або маленькі сувеніри. Подумайте над фінансовими витратами, ви можете влаштувати зустріч самостійно або поділити витрати між усіма запрошеними, в цьому випадку необхідно попередити їх про це.
Навіть від найулюбленішою і задовольняє роботи потрібно періодично відпочивати. Ось тільки буває так, що відпочити люди запланували, а як правильно це зробити, не придумали. Так і проходить даремно черговий вихідний без відпочинку і нових вражень.
Інструкція
1
Проаналізуйте, що для вас відпочинок. Саме від цього залежить, як краще провести суботній день. Адже одні готові весь день лежати в ліжку і для них це відпочинок, а інші не можуть без пригод і гострих відчуттів - день без них вважається втраченим.
2
Приділіть увагу здоров'ю. Виспатися - одна з можливостей зробити це. Також можна прийняти ароматичну ванну, щоб налаштуватися на релакс, відновити сили і зміцнити здоров'я.
3
Не забудьте про красу. Сходіть в салон краси або проведіть корисні процедури вдома. Головне - відчути себе коханою і бажаною після цього.
4
Проведіть час з сім'єю. У цьому метушливому світі так не вистачає часу для близьких. Суботній день - можливість надолужити згаяне. Якщо маєте дітей, то сходіть в розважальний центр, кінотеатр, зоопарк, кафе.
5
Не забудьте про друзів. Щоб не червоніти перед друзями за те, що згадуєте про них тільки у важкі життєві моменти, плануйте спільний відпочинок. Можна організувати виїзд на природу, зібратися вдома і подивитися новий фільм, сходити в боулінг, пограти в більярд або відвідати баню.
6
Проявіть турботу про батьків. Якщо вони мешкають окремо, то виділіть час для поїздки до них. У літньому віці людям особливо необхідно завірення в любові і відчуття, що вони потрібні. Якщо ви живете разом, то можете запропонувати їм запросити в гості своїх друзів або запланувати такий відпочинок, який ви зможете провести разом з батьками.
7
Розвивайтеся духовно. Читання цікавої художньої книги улюбленого жанру допоможе відволіктися від життєвої суєти і зануритися в інший світ.
8
Знайдіть для себе хобі. Навіть якщо вам далеко не 20 років, і ви встигли обзавестися кількома дітьми, то це не привід забути про свої потреби і перестати розвиватися як особистість. Запишіться на танці, курси з вишивання, в'язання, бісероплетіння, орігамі - тому, що душі завгодно.
9
Поїдьте в найближче місто. Що ви там забули? Просто їдьте і подивіться. Дорога не займе багато часу, і до вечора можна вже буде повернутися додому. Ніби й маленьку подорож, але не вимагає великих грошових витрат.