Як включити зображення.

Інтернет-браузери підтримують можливість відключення зображень. Цю функцію використовують для економії трафіку або прискорення процесу відображення завантажених сторінок. За допомогою такого налаштування можна дозволити або заборонити показувати зображення з конкретних сайтів.
Інструкція
1
У браузері Internet Explorer для включення зображень скористайтеся меню «Сервис», вибравши в ньому розділ «Властивості оглядача». У вікні налаштувань перейдіть на вкладку «Додатково». Прокрутивши список, знайдіть рядок «Показувати зображення » у розділі «Мультимедіа» і поставте галочку в її віконце. Збережіть зміни, натиснувши «ОК» у нижній частині вікна.
2
У веб-браузері Opera зайдіть в головне меню на вкладку «Вид». Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Зображення». У наступному меню виберіть «Показувати всі зображення ». Підтвердіть зміни.
3
Для настройки браузера Mozilla Firefox у верхньому меню відкрийте розділ «Інструменти». Виберіть пункт «Настройки». Далі зайдіть у вкладку «Вміст» і навпаки фрази «Автоматично завантажувати зображення " поставте галочку. Для того щоб вказати, яким сайтам дозволити або заборонити завантажувати картинки, натисніть на кнопку «Винятки», розташовану в цьому ж рядку. Вносьте доменні імена сайтів і відзначайте «Блокувати» або «Дозволити», заповнюючи таким чином список винятків. По закінченні роботи натисніть «Закрити». Для збереження змін у налаштуваннях натисніть "ОК".
4
У браузері Apple Safari зайдіть в меню «Правка». Виберіть пункт «Настройки». Перейшовши на вкладку «Зовнішній вигляд», поставте галочку навпроти «Показувати зображення при відкритті сторінки». Збережіть встановлені налаштування.
5
В інтернет-браузері Chrome від Google знайдіть зображення гайкового ключа, розташоване в правому верхньому куті навпроти адресного рядка. Виберіть «Параметри». На сторінці налаштувань зайдіть в розділ «Додаткові» і в графі «Особисті дані» натисніть на кнопку «Налаштування контенту». У полі «Картинки» відзначте галочкою твердження «Показати все». Для тонкої настройки та управління фільтрами натисніть «Управління винятками». Зміни внесені, закрийте вкладку параметрів браузера.