Як вивчити англійську легко.

Англійська мова відкриває перед володіють їм людьми широкі горизонти в спілкуванні з жителями будь-якої країни. Вивчити мову можна різними способами, деякі з яких досить прості в освоєнні.
Інструкція
1
Згадайте шкільний курс граматики англійської мови, відшукавши свої старі або взявши зошити/підручники своєї дитини. Якщо нічого з цього вам виявити в будинку не вдалося, відправляйтеся в найближчий книжковий магазин і придбайте будь-яку книгу, що оповідає про даному питанні. Поглиблене вивчення вам навряд чи стане в нагоді, потрібно лише згадати основні часи і побудова речень.
2
Заведіть друга з англомовних країн. Причому іншому він може бути віртуальним: спілкуйтеся в соціальних мережах, програмі Skype і будь-яких інших, їй подібних. В інтернет-просторі ви знайдете чимало людей, готових стати вашими вчителями. Вони доброзичливі, розмови будуть неспішно і захоплюючі. Не соромтеся спочатку просити повторити незрозумілу вам фразу або зізнаватися, що не зовсім зрозуміли свого співрозмовника. Реальне спілкування - захоплюючий і дійсно нескладний спосіб вивчити англійську мову.
3
захопився англійською кінематографом. Перегляд фільмом в оригіналі, тобто англійською мовою, допомагає орієнтуватися в мові, дізнаватися нові слова, а також пізнавати світ кіно. Для початку включайте російські субтитри, з часом ви перестанете звертати на них увагу.
4
Читайте іноземну пресу. Більшість газет викладаються в мережу, тому знайти їх не складе труднощів. Роздруковуйте сторіночку зі статтею, щоб не відволікатися на поруч стоять заголовки, і приступайте до її прочитання. Підписуйте переклад незнайомих слів, вникати в сенс. Крім знання новин, наприклад, Нью-Йорка, ви підтягнете свій рівень знання мови його жителів.
Корисна порада
Головний момент в англійській мові - словниковий запас. Навіть якщо ви забудете якесь правило, вас все одно зрозуміють. Тому приділяйте особливу увагу новим словам і словосполученням, переглядайте словники.