Як в Фотошопі зробити панораму. Як зробити панораму в формат jpg ajnjijg.

Панораму можна створити, коли в наявності є серія знімків знятих в одній горизонтальній площині. Склеїти кілька фотографій в одну буває досить складно. Спростите обробку панорам за допомогою програми Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Зібрати кілька знімків в одну панораму можна кількома способами. Всі перераховані рецепти працюватимуть, починаючи з CS3 версії. Для початку підготуйте всі знімки для обробки. Фотографії необхідно перевести в формат JPG.
2
Відкрийте Adobe Photoshop на своєму ПК. Зайдіть в меню Файл/File, знайдіть пункт меню Автоматизація/Automate і «Фотомонтаж»/Fhotomate. Потім відкрийте підготовлені знімки: натисніть «Огляд» і виберіть потрібні файли, виділивши їх мишею в діалоговому вікні. Діалогове вікно Auto дозволяє вибрати і застосувати найрізноманітніші настройки. Застосуйте, наприклад, команду Fhotoshop Інтерактивний макет/Interactive Layout.
3
Виберіть його, поставивши прапорець на першій сходинці вікна функцій. Щоб подивитися, як будуть виглядати всі відкриті фотографії, скористайтеся опцією «Тільки переміщення»/Reposition Only. Якщо ви хочете подивитися на зображення в перспективі, виберіть опцію Перспектива/Perspective. Виділити і підсунути фото дозволяє інструмент виділення selection tool.
4
Спробуйте в роботі інструменти переміщення виду move view tool, потім zoom і поворот/rotate. Ще вам знадобиться інструмент зникаючої точки/vanisinhing point tool. Скористайтеся ним, якщо після роботи зі знімками стали помітні прозорі пікселі. Найпростіший спосіб злити все фото в панораму - це скористатися інструментом «Тільки переміщення».
5
Створити панорамний знімок можна і без використання автоматичного режиму. Відкрийте призначені для створення знімки в звичайному режимі: Файл> Відкрити як. Порахуйте загальну довжину файлів, скориставшись функцією «Лінійка». Далі, користуючись отриманими параметрами, створіть новий файл: файл> створити> новий. Інші параметри збережіть за замовчуванням.
6
Перетягніть в цей файл фотографії, розмістивши в ряд. Натаскувати їх один на одного, рівняючи стики. Користуйтеся ползунком «Рівень прозорості», занадто сильно помітні краю стиків затріть м'яким ластиком. Якщо необхідно, скористайтеся інструментами «Губка», «Випалювання", "Освітлювач".