Як вибрати очищувач.

У міській місцевості повітря чистотою не відрізняється. В нього підмішано багато шкідливих промислових компонентів. Та й вдома нам доводиться дихати пилом, компонентами побутової хімії, шерстю домашніх тварин, димом з вулиці. Це все розхитує здоров'я людини, постійно підточує його імунітет. Тому сучасній людині просто необхідно якось утримувати повітря в квартирі в чистоті.
Інструкція
1
Щоденне вологе прибирання погано допомагає. Позбавити повітря у вашій квартирі від «бруду» допоможе хороший очищувач повітря. Якщо ви усвідомили, що очищувач у вашому будинку необхідний, підійдіть до питання вибору агрегату серйозно. Підбирайте очищувач виходячи з розмірів приміщення так, щоб повітря ганявся через нього не менше трьох разів за годину. Ще один нюанс: потрібно також оцінити стан членів вашої родини. Скажімо, якщо серед них є алергіки або курящі, вибрати кондиціонер потрібно з високоякісної очищенням повітря. Нехай дорожче - зате і якість наявності. Також приділіть увагу шуму, видаваному пристроєм. Незручно спати, коли в приміщенні сильно гуде очищувач .
2
Очищувачі повітря також класифікуються з влаштування основних фільтрів. До речі, крім основних фільтрів повинні бути присутніми механічні, що відсівають крупнодісперсную бруд, а також не дозволяють першим швидко зношуватися. Основні фільтри в очищувачі можна використовувати як одного типу, так і декількох в комбінації.
3
Електростатичні (іонізуючі). Принцип їх дії простий. Як відомо, пил має позитивний заряд. Пластини очищувача повітря заряджені негативно. Таким чином, пил потрапляє в пастку. Електростатичні фільтри достатньо якісно очищають повітря, а чистити їх можна багаторазово.
4
Водяні фільтри діють практично так само, як і попередні. Тільки тут пил вбирається водою, та там і залишається. Ці фільтри можна експлуатувати десятки років.
5
В вугільних фільтрах використовується активоване вугілля, який легко нейтралізує шкідливі запахи і домішки. На жаль, фільтри такі слід міняти досить часто. Їх зазвичай використовують в комбінації з фільтрами тонкої очистки.
6
Фотокаталітичні фільтри. Принцип їх дії: бруд, запахи і домішки розкладаються до найдрібніших нешкідливих компонентів, осідаючи на Фотокаталізатор. Такі фільтри є одними з найбільш ефективних. Вони здатні позбавити вас навіть від запаху тютюну, причому досить швидко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j1N651oeDLk
Корисна порада
До речі, якщо вам потрібно не тільки очищати, але і зволожувати або дезодорувати повітря, радимо придивитися собі очищувач, який поєднає ці функції.