Як вибрати радар.

Використання радара-детектора , який повідомляє водія про те, що його автомобіль знаходиться під спостереженням, дозволяє уникнути отримання штрафів за перевищення швидкості. Це компактний електронний пристрій уловлює прямі радіохвилі або лазерні промені, які виходять від приладів, що використовуються співробітниками дорожньої поліції для визначення швидкості та напрямку руху автомобілів.
Інструкція
1
Вибирайте радар-детектор, відповідний таким вимогам, як висока дальність розпізнавання сигналу, вміння виявляти всі види радарів, робота в різних діапазонах, виключення помилкових спрацьовувань, висока швидкість обробки сигналів. При недостатності коштів, що не дозволяє придбати найкращу модель, визначте для себе, якими характеристиками ви згодні пожертвувати.
2
Відмовтеся від покупки бюджетної моделі радара-детектора : таким пристроям притаманна запізніла реакція на сигнал радара, підвищене число помилкових сигналів і часті поломки, зумовлені використанням не самих якісних матеріалів. Використання недорогих технологій обмежує ступінь функціональності радарів бюджетного класу і змушує робити вибір між найбільш важливими для споживача характеристиками. Наприклад, радари-детектори марки Star відрізняються більш високою надійністю і якістю розпізнавання сигналів, а продукція фірми Crunch цінується за дальність спрацьовування і наявність додаткових функцій.
3
Купуйте радар-детектор, що відноситься до середнього цінового діапазону, щоб не виявити на практиці той факт, що ви є власником технічно і морально застарілої моделі, що не здатної зважаючи своїй конструкції визначити сигнал конкретного радара. Пристрої середнього класу мають потужне програмне забезпечення, відрізняються високою технологічністю, хорошою ергономікою і виконуються з міцних якісних матеріалів. Фаворитами даного цінового сегмента вважається продукція компаній Beltronics, Cobra і Whistler.
4
Зупиніть свій вибір на дорогих елітних пристроях, якщо ви часто здійснюєте поїздки за кордон на власному автомобілі. Це дозволить уникнути розглядів з дорожньою поліцією і заощадить вам немало часу і грошей. Топові моделі радарів-детекторів оснащуються двома антенами, що роблять роботу пристрою досконалою. З продукції, що відноситься до даного цінового сегменту, особливо виділяються радари, пропоновані компаніями Escort, Valentine One і Beltronics.