Як випрямити зуби без брекетів.

Патологія прикусу формується ще в ранньому дитячому віці. Причини такого порушення: спадковість, шкідливі звички, а також хронічні захворювання дихальних шляхів. Домогтися гарних, ідеально рівних зубів можна в будь-якому віці. Але щоб випрямити зуби , використовувати брекети необов'язково: є безліч інших способів добитися гарної посмішки.
Вам знадобиться
  • - капи;
  • - вестибулярні пластинки;
  • - трейнери;
  • - хірургічне втручання.
Інструкція
1
Процедура вирівнювання зубів без брекетів починається з комплексної діагностики, в ході якої визначаються причини патології. Після цього складається план лікування.
2
Ефективний засіб - Назубних капа: вона являє собою ортодонтичний знімний апарат, що має спеціальну форму, яка використовується в стоматології для виправлення прикусу. Капи міняють раз на два-три тижні, причому, сама процедура вирівнювання зубів триває від чотирьох місяців до двох років. Кожна наступна капа злегка змінює положення зубів.
3
Вирівняти зуби можна за допомогою вестибулярних пластинок. Такі платівки сприяють активізації механізмів саморегуляції в організмі, що росте. Завдяки ефекту м'язової «пам'яті», результати активної «тренування» в денний час закріплюються при нічному носінні цього апарата.
4
Для вирівнювання зубів використовуються також зубні трейнери, що представляють собою ортодонтические знімні апарати. Це корекційна засіб просто в догляді і використанні. У деяких випадках вже через кілька місяців можна спостерігати позитивний результат: рівні зуби і гарна посмішка.
5
Іноді добитися результату, використовуючи лише тільки ортодонтические апарати, неможливо, тому виникає необхідність в операції, тобто потрібне хірургічне виправлення прикусу. Показання до хірургічного втручання: неправильне будова кісток щелепи, їх асиметрія або диспропорція. До того ж в ході операції можуть видалятися певні зуби , наприклад, скорочення.
Зверніть увагу
Вирівнювати зуби потрібно тільки під наглядом лікаря-ортодонта!
Корисна порада
Випрямити зуби без брекетів у дорослих людей досить складно, адже зубощелепна система вже сформована, тому змінити процес її формування практично неможливо. Як правило, ортодонтичну знімну апаратуру використовують при вирівнюванні зубів у дітей.
Для деяких людей проблеми з зубами занадто болючі, тому краще всього ще в юні роки постаратися змінити все на краще. Для того щоб у майбутньому ваші зуби були як мінімум гарними, а як максимум ідеальними, необхідно піклуватися про них. Але у деяких, на жаль, проблеми не обмежуються карієсом, а всьому виною - викривлення зубів. Як бути в цьому випадку?
Вам знадобиться
  • - брекети.
Інструкція
1
Зверніться до хорошого фахівця-ортодонта, який має хорошу репутацію і знає толк в стоматології. Важливий і той факт, що цей лікар повинен влаштовувати вас і з точки зору комфорту спілкування з ним. Адже лікувати зуби доведеться протягом як мінімум цілого року. Він підкаже, як діяти далі, які заходи вживати і при необхідності розповість все про потрібних вам брекетах.
2
Не дивуйтеся, якщо доктор після детальної консультації порекомендує вам видалити деякі зуби . Такі дії цілком можуть знадобитися для того, щоб звільнити потрібний простір для інших зубів. У такому випадку зверніться до інших докторам - нехай вони теж висловлять свою професійну думку щодо необхідності видаляти зуби .
3
Перед тим як надягти брекети, обов'язково вилікуєте всі зуби у хорошого доктора. Адже зняти їх якийсь час не представиться можливим, тому лікувати зуби буде важко або взагалі неможливо. Також перед тим як встановити брекети, обов'язково очистіть зуби від зубного каменю.
4
Якщо ви плануєте носити ці пристрої, то повинні розуміти, що при носінні такої конструкції доведеться дуже ретельно стежити за гігієною рота. Після кожної трапези зуби доведеться чистити не тільки звичайною щіткою, а й спеціально сконструйованої щіткою для тих, хто носить брекети. Не забудьте і про зубної нитки. Також хорошим способом для підтримки чистоти рота буде полоскання рота спеціально призначеними для цього засобами.
5
Під час носіння брекетів обов'язково регулярно приходьте на прийоми до лікаря і виконуйте всі його рекомендації. Можливо, вам знадобитися ще і якийсь час носити спеціальні межчелюстние тяги. Якщо в цьому питанні ви строго будете виконувати вимоги доктора, то можливо, їх доведеться носити меншу кількість часу.