Як блокувати доступ в інтернет. Як зробити блокування інтернету.

Завдання заборони виходу в інтернет на комп'ютері, що працює під управлінням ОС Windows, може бути вирішена як вбудованими засобами брандмауера і редактора групових політик, так і залученням додаткового програмного забезпечення. Другий варіант видається більш кращим через більш гнучких налаштувань таких додатків.
Вам знадобиться
  • - Traffic Inspector;
  • - TMeter;
  • - NetPolice.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Traffic Inspector, створене російськими розробниками. Програма призначена для контролю та організації параметрів доступу в інтернет . Існує можливість як повної заборони, так і часткового (обмеженого) доступу. Існують інструменти управління за обраними параметрами: - швидкість; - тип і розмір завантажуваних файлів; - сесії; - вид подключенія.Возможность повного блокування доступу в інтернет для окремого користувача або групи користувачів робить це додаток незамінним помічником адміністратора.
2
Скористайтеся аналогічною програмою TMeter, призначеної для обліку трафіку в режимі онлайн і контролю доступу користувачів в інтернет . Розроблений творцями агент авторизації додатки уможливлює ідентифікацію користувачів при допомоги власними інструментами, зберігаючи при цьому можливість аутентифікації засобами домену. Особливої згадки заслуговує технологія NAT, роздільна вихід в інтернет через один комп'ютер з використанням однієї IP-адреси.
3
Оберіть ще одне спеціалізоване додаток для створення власних правил фільтрації і контролю доступу в інтернет - програму NetPolice. Власна база даних по небажаним мережевих ресурсів і можливість обмежити доступ до сайтів соціальних мереж, сторінкам сайтів знайомств і сервісів інтернет -повідомлень роблять використання додатка NetPolice вигідним вкладенням коштів. Попередньо встановлений пароль програми гарантує неможливість обходу блокування доступу в інтернет навіть користувачеві з правами локального адміністратора комп'ютера. Підтримується також і блокування виходу в інтернет обраних додатків.