Як поміняти проводку.

Заміна електропроводки - заняття дуже відповідальне. Підходити до цієї роботи слід серйозно і зі знанням справи. Людині, яка сумнівається в своїх силах, краще викликати фахівців. А якщо ви добре розбираєтеся в електриці і вже не в перший раз збираєтеся застосувати на практиці свої навички, то можете сміливо приступати до роботи. Схема проводки не є єдиною для всіх квартир, тому немає можливості викласти в одній статті всі можливі. Чи не є декілька правил, з якими слід ознайомитися.
Інструкція
1
Прокладку електропроводки слід здійснювати повністю за один захід. Краще не виходити з принципу «сьогодні зробив у вітальні, після получки візьмусь за спальню з кухнею». Справа в тому, що якщо міняти дроти поступово або банально міняти місце розташування розеток, вийде безліч сполук, скруток і надставок, захованих наглухо в стінах. Такі ненадійні з'єднання можуть вийти з ладу в будь-який момент.
2
Не поспішайте. Спочатку складіть докладний план, за яким можна дізнатися про розташування всіх вимикачів, ламп, люстр, інших світильників, розеток. Також вирішите, де у вас будуть знаходитися холодильник, пральна машина, нагрівач, електроплита та інші прилади. Тепер можна приступати до монтажу електропроводки.
3
Споживання розраховується легко шляхом перегляду паспортних даних електроприладів по потужності, яку вони споживають. Приділіть особливу увагу живити від однієї лінії приладам. Не навантажуйте дроти надміру.
4
Не економте. Посередні розетки, розгалужувальні коробки, вимикачі, трубки для проводів: все це збільшує ризик ураження струмом. Вимикачі з вбудованими реостатами дуже ефективні тим, що дотик до реостата може збільшити або зменшити інтенсивність світла. А це і зручно, і вигідно. Розетки слід ставити «євро», якщо таких ще немає.
5
Міняйте електро проводку після основного ремонту і до оздоблювальних робіт. Заздалегідь розмітьте маршрути, за якими будуть вводитися дроти від щитка. Також дроти краще поміщати в гладкі або гофровані трубки. Правда варто відзначити, що дроти в гофрованих трубках складно згодом замінити. Адже вам, можливо, доведеться розкривати стіни. Для простого доступу до з'єднань встановіть на місця з'єднання проводів розгалужувальні коробки. Їх можна закрити пластиковими кришками і відвести під фарбу або шпалери, зробивши коробки практично невидимими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XU-EqiW0-A4