Як зменшити витрату газу при опаленні. кам'яна вата утеплення витрата стелі.

Скоротити витрата газу при опаленні й істотно заощадити на оплаті допоможе раціональна економія, скорочення зовнішніх теплових втрат і установка додаткового устаткування, що дозволяє контролювати витрата теплоносія в кожній окремо взятій кімнаті будинку.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційні матеріали;
  • - пароізоляційні матеріали;
  • - термостати.
Інструкція
1
Істотно заощадити неможливо без додаткових витрата ів. Якщо стіни вашого будинку менше 1,5 метрів, для скорочення витрата уемого газу вам при дется зробити додаткове утеплення. Причому утеплювати потрібно не тільки стіни, але підлога, стеля, цокольний поверх і підвальне приміщення.
2
Для утеплення стін використовуйте будь-які матеріали. Найбільш дешевий утеплювач - це мінеральна вата. Обтягніть зовнішні стіни двома шарами вати, обробіть на власний розсуд.
3
Утеплити цокольний поверх і підвальне приміщення краще в два шари. Спочатку обтягніть все пароізолірующую матеріалами, поверх них закріпіть ту ж мінеральну вату. Таким же методом утеплите стелю. Тільки це допоможе вам скоротити витрата газу на 40-50 відсотків без збитку для комфортного проживання, так як основні тепловтрати відбуваються через недостатнє утеплення будинку.
4
Якщо ви хочете заощадити ще 10-12 відсотків на витрата е газу при опаленні, встановіть в кожній кімнаті окремий термостат.
5
У приміщенні, де ви знаходитесь рідко, встановлюйте мінімальну температуру. Також мінімальну температуру можна встановити в кухні. Приготування їжі, робота духовки, газових пальників дають додаткову кількість тепла і найчастіше кухня - це самий жаркий місце в будинку. Якщо термостат встановити тільки на розподільній пальнику, вам при дется відкривати кватирки, що при водить до пере витрата у газу . Окремі при бори допоможуть максимально знизити споживання газу там, де це дійсно необхідно.
6
Йдучи з дому, встановлюйте термостат в усіх кімнатах на мінімальну температуру.
7
Точно також поступайте в нічний час. Для комфортного і повноцінного сну цілком достатньо, щоб температура повітря в спальні не перевищувала 18 градусів.
8
Комплексні меро при ємства, проведені в цілях економії газу, допоможуть вам скоротити витрата и по його оплаті більш ніж в два рази .