Як зменшити витрату трафіку.

Далеко не всі користувачі мають високошвидкісне безлімітне підключення до інтернету. Для тих, хто платить за використаний трафік, достатньо актуальними стають питання його економії.
Інструкція
1
Скоротити трафік можна декількома основними способами. Перш за все слід заблокувати в браузері рекламу і флеш. Забороніть спливаючі вікна. Якщо питання економії трафіку стоїть дуже гостро, відключіть перегляд графіки. Ви завжди зможете подивитися потрібну картинку, якшо її правою кнопкою мишки і вибравши в контекстному меню «Показати».
2
Використовуйте браузери, що мають власний кеш. Наявність кеша дозволяє економити трафік при повторному відвідуванні одних і тих же сторінок. Крім того, сторінки відкриваються швидше, так як частина даних виводиться з кешу. Дуже зручний в цьому плані браузер Opera AC. Це доопрацьований спільнотою користувачів браузер Opera, що має безліч додаткових налаштувань. Власний кеш є і у браузера Mozilla Firefox.
3
Для економії трафіку дуже зручно використовувати кешуючий проксі-сервер Handy Cache, ви можете вільно завантажити цю програму в інтернеті. Проксі-сервер вбудовується між інтернетом і браузером, пропускаючи через себе весь трафік і записуючи в кеш відмічені в налаштуваннях програми дані. При цьому економія трафіку може досягати 50% і більше.
4
Cущественное скорочення споживаного трафіку можна домогтися, користуючись послугами безкоштовних інтернет-сервісів, які здійснюють gzip-стиснення сторінок. Одним з кращих сервісів цього роду є Web Warper: http://webwarper.net/ru/. За стиск сторінок користувач платить переглядом рекламного банера у верхній частині відкриваються сторінок.
5
Рекламний банер можна досить легко вирізати за допомогою згадуваного вище проксі-сервера Handy Cache. Для цього відкрийте вихідний код сторінки, що переглядається через webwarper.net, відшукайте в ньому рядок скрипта рекламного блоку і вставте її в фільтр проксі-сервера. Рекламний банер перестане з'являтися на ваших сторінках.
6
Ще одним непоганим сервісом подібного роду є трафік-компресор: http://www.tcompressor.ru/. Правда, найкраща якість досягається тільки при платній підписці. В безкоштовному режимі сервіс часто недоступний або працює повільно.
Якщо ви використовуєте виділену лінію доступу в інтернет, а ваш тариф розраховується виходячи з кількості завантаженої і відправленої інформації, вам, безумовно, будуть цікаві методи зниження трафіку . Адже кожен зайвий викачані мегабайт для вас означає безглузду витрату тих грошей, які цілком можна було б витратити на що-небудь куди більш корисне.
Інструкція
1
В першу чергу, спробуйте налаштувати свій браузер. В кожному браузері на даний момент можна відключити закачування картинок і виконуваних сценаріїв, які часто просто не потрібні. Відключивши ці два копонента, ви в рази зменшіть витрати на інтернет.
2
Існують спеціальні сервіси по стисканню інформації, яку ви запитуєте. Вони являють собою проксі-сервери, через які ви отримуєте доступ до сайтів. В свою чергу, вони стискають інформацію, яку потім переадресовують вам. Серед їхніх мінусів - те, що в більшості своїй вони не безкоштовні, а в разі, якщо і є безкоштовний доступ, ніхто не може гарантувати безпеку каналу передачі такої важливої інформації, як, наприклад, номери кредитних карт.
3
Найбільш зручним і економічним способом зниження трафіку є використання браузера Opera mini. Цей браузер був спочатку задуманий для використання на стільникових телефонах. Суть його дії така ж, як і сервісів, але в цьому випадку інформація передається через захищене з'єднання і їй потрібні секунди, щоб дійти до користувача. Використовуйте java-емулятор для того, щоб запустити Opera mini, а потім відключіть показ картинок для максимальної економії трафіку .