Як заробити починаючому фотографу. Як зшити круглий комір.

Нерідко фотографи, початківці знімати як любителі, з часом приходять до того, що хотіли б працювати професійно і отримувати за результати гроші. Здається, що починаючому фотографу пробитися складно, але насправді це цілком реально, потрібно лише зрозуміти, що цікаво саме вам і докладати зусиль, розвиваючись в цьому напрямку.
Інструкція
1
Почніть працювати з друкованими виданнями. Часто буває, що матеріал для статті є, а ілюстрації відсутні. І тут співробітники видань нерідко звертаються до позаштатним фотографам, іноді купують знімки в фотобанках. Але фотографія, зроблена спеціально під матеріал, завжди краще, так як вона унікальна. Щоб почати працювати з друкованими виданнями, домовтеся про прийом і принесіть зразки своїх робіт. Залиште координати для зв'язку. Якщо ваші фотографії вразять співробітників журналу або газети, то вони зв'яжуться з вами.
2
Можна продавати свої знімки для поліграфії. Якісні фотографії пам'яток, пір року і прояву емоцій потрібні постійно: вони потрібні для листівок, календарів, рекламних проспектів і так далі. Ви можете або спробувати домовитися з видавництвом про те, щоб відзняти для них матеріал, або принести вже наявні знімки і продати їх. У невеликих містах найбільш ходовими темами є пейзажі, гарні фото дітей і тварин.
3
Хороший спосіб заробітку - це робота безпосередньо з людьми. Зйомка заходів, урочистостей та весіль є досить прибутковим варіантом. Підготуйте портфоліо, дайте рекламу, зробіть свій сайт в інтернеті. Пошук клієнтів і розкрутка - це тема для окремої розмови. Але якщо у вас лежить душа до того, щоб красиво фотографувати людей, то ви досягнете успіху в цій справі.
4
Досить популярний сьогодні вид фото-послуг - індивідуальна фотосесія. Якщо у вас добре працює уява, і ви вмієте «розворушити» людини, щоб «розкрити» його на фотографіях, цей спосіб дозволить вам дуже добре заробляти. Корисно придбати деякий реквізит, щоб урізноманітнити знімки, а також підібрати фотостудію, яку можна орендувати на деякий час при необхідності.
5
Фотостоки - тема, яка набирає популярність. Сьогодні багатьом виданням простіше купити вже готову фотографію, ніж домовлятися про зйомку і чекати результату, який може і не влаштувати. На стоках ж вибір фотографій просто величезний, можна знайти все, що потрібно, практично на будь-яку тематику. Намагайтеся викладати фото якомога більш високої якості, оскільки, чим більше картинка за розміром, тим більш висока у неї ціна, і тим більший відсоток ви отримуєте в результаті. Якщо людина захоче придбати вашу фотографію в хорошій якості, потрібно, щоб у нього була така можливість.
6
Можна організувати власну фотовиставку, після чого продавати роботи. Якщо ваші знімки висять в салонах і галереях, то людям, які цінують гарне авторське фото, буде простіше помітити їх. Можливо, хтось із задоволенням купив би ваші роботи, потрібно дати шанс помітити їх.
Корисна порада
Якщо ви співпрацюєте з кимось на комерційній основі, не забувайте укладати договір. Це не тільки захистить вас і вашого клієнта, але також і позбавить вас надалі від можливих проблем з авторськими правами.