Як нарощувати пореснично.

Нарощування вій - досить поширена процедура. Для її проведення не потрібно складного обладнання та спеціальної освіти. З усіх видів нарощування поресничное вважається кращим, тому що результат виглядає природно. Як самостійно наростити вії?
Вам знадобиться
  • - вії;
  • - маленька щіточка;
  • - клей для вій;
  • - 2 пінцета;
  • - невелике скло ;
  • - клеяться паперові смужки;
  • - знежирюємо рідина;
  • - тефлон.
Інструкція
1
Обміркуйте довжину і вид нарощуваних вій. Найчастіше використовуються норкові або соболині вії чорного кольору довжиною від 8 до 12 мм, тому що вони зовні мало відрізняються від натуральних. Для більш екстравагантного зовнішнього вигляду можна спробувати наростити дуже довгі кольорові або прикрашені стразами вії.
2
Покладіть клієнта на рівну тверду поверхню так, щоб його голова перебувала на рівні ваших грудей. Видаліть з очей макіяж, а потім за допомогою ватної палички знежирте верхні вії. Для знежирення використовуються спеціальні рідини, що дозволяють клею краще зчепитися з волосками.
3
Відокремте верхні вії від нижніх за допомогою клеяться паперових смужок - зазвичай вони продаються разом з наборами для нарощування. Або скористайтеся лейкопластиром на паперовій основі шириною близько 10 мм. Наклейте його на нижні вії, щоб захистити їх від клею.
4
Встаньте позаду клієнта. За допомогою щіточки розчешіть вії. Якщо освітлення недостатнє, і ви не бачите напрямку росту всіх волосків, скористайтеся лампою.
5
Видавіть на скло невелику краплю клею. Загнутим пінцетом витягніть з баночки з самими довгими віями одну і умочіть її кінчик в краплю. Для видалення надлишків клею доторкніться пару раз до чистого ділянці скла.
6
Не випускаючи загнутого пінцета, візьміть в іншу руку ще один пінцет з прямими браншамі. Розділіть їм вії у зовнішнього краю ока і прикріпіть штучний волосок до натурального. Клеїти слід ближче до кореня. Поки клей не висох, скоректуйте напрямок наращенной вії так, щоб воно збігалося з природним зростанням.
7
Наступну вію клейте в центрі або у внутрішнього краю ока, в центр століття - середньої довжини, у внутрішнього краю - найкоротшу. Далі знову повертайтеся до зовнішнього кута, тому раніше нарощена вія уже підсохла і не зміститься при випадковому дотику.
8
Після закінчення нарощування вій на одному оці переходите до іншого. На завершення нанесіть на вії тефлон - він додасть місцям склеювання міцність.