Як обставити їдальню.

Їдальня - місце не тільки для святкових обідів, а й для спокійних сімейних посиденьок. Щоб у такій кімнаті було добре і комфортно як у свята, так і в будні, її потрібно правильно обставити.
Інструкція
1
Перш ніж торкнутися питання меблів, потрібно оцінити розміри їдальнею кімнати. Якщо площа невелика, краще обійтися без громіздких предметів. Для маленьких приміщень головне правило: мінімум меблів, максимум простору. У невеликій їдальнею необхідна містка і функціональна меблі. Не варто забивати кути непотрібними комодами. Тут буде достатньо спеціального обіднього столу-трансформера, стільців і невеликого буфета зі святковою посудом.
2
Щоб візуально збільшити кімнату, можна вдатися до невеликої хитрості: на двох протилежних стінах встановіть великі дзеркала, які будуть робити кімнату ширше і світліше. Інтер'єр їдальні буде виглядати легше і вільніше, якщо вікна не завішувати важкими шторами. Легкість додасть прозорий білий тюль або жалюзі.
3
Придбайте великий обідній стіл, стільці, масивні шафи з прозорими дверцятами. Якщо ж їдальня кімната розглядається ще й як кімната вечірнього відпочинку, то тут як не можна до речі будуть книжкові стелажі або музична установка, м'які місткі крісла і велика кількість кімнатних рослин.
4
Облаштовуючи столову , необхідно пам'ятати про колір. Для місць, де збирається вся родина, підійдуть світлі м'які спокійні тони стін і стелі. Контрастом може виступати меблі, наприклад, стіл, стільці і комод можуть бути темних або достатньо яскравих кольорів.
5
Слід пам'ятати: як би ви не експериментували, обставляючи свою столову , єдність стилю найкраще дотримати. Може вийти так, що змішання стилів призведе до відчуття безладу. Виберіть для себе той варіант дизайну, який відповідає вашому характеру і душевному настрою, і тоді ваша їдальня кімната стане для вас найулюбленішим місцем у будинку.
Зверніть увагу
Візуально розширити простір допоможе облицювання підлоги ламінатом по діагоналі, скляні полички, точкові світильники.
Корисна порада
Романтичний стиль кімнаті додадуть розвішані на стінах чорно-білі сімейні фотографії.