Як розмножити пеларгонію.

Одним з найбільш поширених кімнатних рослин є пеларгонія, по-іншому герань. Вона невибаглива, цвіте цілий рік і дарує затишок будь-якому житлу. У літній період пеларгонію можна висаджувати у відкритий грунт, де вона буде радувати вас своїм пишним цвітом. Розмножити герань найпростіше шляхом живцювання.
Вам знадобиться
  • - невеликі горщики (або стаканчики з-під йогурту);
  • - перегній;
  • - пісок;
  • - гострий ніж;
  • - шило;
  • - олівець;
  • - палички;
  • - поліетиленовий мішок.
Інструкція
1
Розмножувати пеларгонію можна в будь-який період, але переважно це робити в лютому-березні або серпні-вересні. Виключіть розмноження рослини в грудні, так як шанси на те, що квітка прийметься, вкрай малі.
2
Виберіть на дорослому рослині найздоровіші, красиві і міцні живці, вони повинні мати світло-зелений колір і бути ніжними. Якщо ж відросток вже одерев'янів і придбав насичений зелений колір, не рекомендується його брати для розмноження. Візьміть гострий ніж і зріжте держак злегка під кутом.
3
Держак повинен досягати довжини 15 сантиметрів і мати 4-5 міцних листочків. Нижнє листя акуратно обірвіть, залиште тільки два самих верхніх. Зачистіть місця відриву листя, інакше вони можуть стати основним джерелом загнивання відростка. Залиште живці на пару годин на столі, за цей час на зрізі утворюється плівка.
4
Підготуйте для посадки живців пеларгонії ґрунтову суміш, вона повинна складатися навпіл з перегною і піску (можна замінити вермикулітом). Візьміть невеликі горщики, стаканчики або інші маленькі ємності і зробіть на дні отвори для зливу зайвої води (за допомогою нагрітого над вогнем шила).
5
Наповніть посуд грунтовим складом і злегка утрамбуйте, щоб видалити повітряні порожнечі в горщику. У центрі зробіть поглиблення олівцем і висадіть відросток, рясно полийте відстояною водою кімнатної температури, намагайтеся при цьому не потрапляти на листя.
6
Щоб створити помірний мікроклімат для відростка пеларгонії, зробіть так звану тепличку. Вставте по краях горщика три-чотири палички і зверху надіньте поліетиленовий пакет, намагайтеся, щоб мішок не стикався з листям рослини. Зробіть в поліетилені кілька невеликих отворів, це врятує квітка від перегріву.
7
Поставте горщик в тепле і світле місце, стежте за тим, щоб грунт не пересихала, але і не переливайте рослина. В темні і похмурі дні підсвічувати пеларгонію лампою денного світла.
Пеларгония крупноцветковая і її гібриди природою обмежені по періоду цвітіння, тому, щоб мати пишний красивоквітучий кущ, її треба, періодично, раз в 2-3 року, омолоджувати або вирощувати нові рослини.
Інструкція
1
Легку обрізку проводять після цвітіння наприкінці серпня. Основна обрізка проводиться при пересадці в лютому. Причому обрізають пеларгонію не шкодуючи, так як видно на фото.
2
Сильні верхівки, які ще не цвіли, зрізають на 1-2 см нижче вузла, під кутом, а листя з нижнього вузла видаляють до середини черешка. Якщо кущ пеларгонії свого часу виростили з держака, то коріння відросте швидко, за 5-15 днів. Якщо ж кущ отримали з насіння, то черешки від нього вкорінюються дуже погано і довго, не раніше, ніж через місяць.
3
Ставимо живці в непрозорий стакан, так як з'являються корінці потрібна темрява, заливаємо звичайною водою, приблизно 3-5 см, міняти її краще кожні 2-3 дні. Живці висаджують в маленькі горщики з рихлим грунтом і виставляють у світле місце. Але не можна, щоб рослина перебувала під прямими сонячними променями. Відмінно підходять для укорінення живців теплички для розсади або поліетиленові пакети, де температура ґрунту приблизно 10 градусів. Необхідно забезпечити живцю хороше освітлення і помірну температуру. Перший раз черешки з корінням пересаджують в жовтні, другий раз в кінці лютого. Місце підбирають більш світле і тепле з температурою вище 12 градусів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vgaedOmUuUE
Зверніть увагу
Занадто тепле, понад 15 градусів, зимове утримання пеларгонії уповільнює утворення квіткових бруньок.
Корисна порада
Грунт складається з суміші торфу, компосту та піску, вона повинна бути постійно зволоженою, щоб рослина швидше пустило коріння.