Як закрити стик.

Частенько в квартирах зустрічаються проходять мало не через всю квартиру стики між плит перекриття. Багато хто живе з цією тріщиною, зафарбувавши її разом з усім стелею. Звичайно, адже стик в очі не так вже й кидається, та й функціональність квартири від нього ніяк не страждає. Але якщо ви хочете від стику позбутися, знайте, що це зовсім не складно.
Інструкція
1
Першим ділом гарненько зачистите стик. Ретельно приберіть все покриття, яке було в ньому. Скористайтеся для цього звичайнісіньким шпателем, ножем або перфоратором (в окремих випадках). Після того як тріщина від всього стороннього буде очищена, гарненько промажьте її ґрунтовкою глибокого проникнення. Почекайте деякий час.
2
Зачекайте, поки повністю не висохне грунтовка. А трапитися це має як мінімум години через чотири, так що можете поки сходити прогулятися і подихати свіжим повітрям. Після висихання грунтовки ви можете приступати до закладенню тріщини. Для цього підготуйте розчин шпаклівки. У випадку з широкою тріщиною може знадобитися ще й штукатурка або будівельний гіпс «Алебастр». Приготуйте розчин, дотримуючись інструкції на упаковці, після чого приступайте до його нанесенню.
3
Візьміть маленький і великий шпателі (маленький - основний, великий - допоміжний). На великій шпатель наберіть необхідну кількість розчину, потім маленьким шпателем підчіплює з нього розчин і акуратно втирайте в тріщину, щоб заповнити всі порожнечі. Наприкінці порівняйте великим шпателем рівень розчину в тріщині з рівнем стелі. Сновапрідется почекати, поки не висохне розчин.
4
Закріпіть стик малярської сіткою, щоб запобігти повторному розтріскування. Для цього приклейте смугу малярської стрічки по всій довжині стику. Тепер розведіть фінішну шпаклівку, потім замажте нею цю сітку. Коли шпаклівка висохне, зашпаклюйте весь стелю. В результаті ви отримаєте рівний і гладкий стеля, на якому не буде видно ні сколів, ні тріщин. І вони раптово вже не з'являться.
Подібні проблеми виникають, коли міняють саму ванну або плитку у ванній кімнаті. Щілини в таких випадках можуть досягати розмірів від міліметра до декількох сантиметрів. Подібна задача вирішується декількома способами.
Вам знадобиться
  • - силікон
  • - рідкі цвяхи
  • - кисть
  • - жолобник
  • - ручний пістолет
Інструкція
1
Якщо відстань між ванною і стіною кілька міліметрів, то скористайтеся акваріумним силіконом. Він надійно захистить щілину від потрапляння в неї води, і вам не доведеться переживати про те, що ви протопили сусідів.
2
Візьміть будь розчинник і знежирте примикання ванни і стіни. Робіть цю роботу в рукавичках і в масці. Далі візьміть тюбик з силіконом, виконайте в ньому дірочку і надіньте наконечник, який додається до тюбика. Вставте його в спеціальний пістолет і акуратно видавлюйте вміст, направляючи силікон в щілину між ванною і стіною. Силікон - це еластична маса і ви без праці заповніть простір, переміщаючи пістолет з тюбиком так, як вам зручно. Намагайтеся заповнити щілину між ванною і стіною в один прийом, інакше, коли маса застигне, нанести наступний шар буде не можливо.
3
Розведіть мильний розчин і змочіть у ньому пензлик для малювання або клею. Потім піднесіть її до поверхні, яку ви заповнили силіконом і проведіть їй в одному напрямку. Цей момент важливо пам'ятати. Якщо проводити пензликом хаотично, то шов вийде грубим і не рівним. Оскільки силікон еластичний заповнювач, то він прийме ту форму, яку ви додасте йому за допомогою пензлика.
4
Є ще один спосіб, який допоможе вирішити проблему стику ванни і стіни - це приклеїти жолобник (штапик) для ванної. За своєю суттю - це плінтус для ванни, який зроблений з поліуретану і який не вбирає воду. Знежирте поверхню ванни і стіни розчинником і дайте просохнути. Заміряйте боку ванною і наріжте жолобник за розмірами (стандартна ванна має розмір 1,50 м на 0,70 м)
5
запив кути галтелей під кутом 45 градусів, як для внутрішніх плінтусів і зачистите дрібним наждачним папером. Візьміть рідкі цвяхи для вологих приміщень, нанесіть на внутрішню сторону галтели і дайте постояти 2 або 3 хвилини. Після цього призначте її так, щоб вона перекривала щілину, і притисніть не на довго. Потім відокремте жолобник від стіни, дайте їй полежати 2 або 3 хвилини, щоб клей підсох і знову притисніть. Тепер клей міцно триматиме ваш плінтус. Виконайте так і з іншими сторонами ванній, але особливо ретельно попрацюйте зі стиками кутів. Від того наскільки акуратно ви запив галтели і приклеїли їх, залежатиме кінцевий результат роботи.
6
Щойно, галтели приклеяться, нанесіть на верхнє і нижнє примикання сторін плінтуса рівний шар аквариумного силікону. Потім змочіть пензлик в мильній воді і проведіть їй по периметру галтели в одному напрямку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jlzyv42RMrE
Зверніть увагу
Акваріумний силікон - це еластична маса на оцтової основі, яка призначена для вологих і сирих підстав, захищає їх від гнилі та цвілі. Після повного затвердіння матеріал стає нейтральним і нешкідливим.