Як позбутися від прища на мові.

Хворобливі відчуття в тій чи іншій частині мови, а також виразки і ущільнення можуть бути сигналом про різні хвороби або з'являтися в результаті механічної дії. Деякі називають їх прищами , але це не зовсім так. На мові немає сальних залоз, тому вугри не можуть з'являтися. Щоб почати лікування, необхідно виявити збудника хвороби.
Вам знадобиться
  • - соляний розчин;
  • - антибактеріальні розчини;
  • - пастилки.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до стоматолога і терапевта. Зазвичай «прищі» на мові - це прояв стоматиту, мікротравм слизової оболонки або герпесу. Важливо виявити саме причину, а не намагатися усувати симптоми. Як тільки результати аналізів будуть готові, вам призначать лікування. Дотримуйтесь рекомендацій фахівця.
2
Відновіть імунітет. Для цього приймайте імуномодулятори та препарати з лактобактеріями. Попередньо проконсультуйтеся з лікарем або відвідайте імунолога.
3
Полощіть рот міцним розчином солі кілька разів на день. В кип'ячену воду додавайте 1-2 столові ложки морської або кухонної солі, 1 чайну ложку соди і пару крапель йоду. Якщо «прищ» на мові з'явився в результаті мікротравми, наприклад, ви клацали насіння, то поліпшення настануть вже через кілька днів.
4
Купіть розчин «Мараславін». Він використовується для лікування стоматологічних захворювань. Просочуйте ватяний диск або невеликий шматок вати в засобі і прикладайте до хворого місця на 10 хвилин 4 рази на день.
5
Змащуйте пошкоджене місце розчином «Йодинол» - це аналог звичайного йоду, яким обробляють рани, але його можна наносити на слизові оболонки. Поступово біль вщухне, а мова заживе.
6
Розсмоктуйте пастилки, призначені для лікування ангіни. Вибирайте ті, у складі яких містяться антибіотики або інші антибактеріальні речовини. Підійде «Септолете», «Граміцидин», «Стрепсілс» і аналогічні.
Зверніть увагу
Якщо пошкодження мови спостерігаються в зоні розташування коронок, повідомте про це стоматолога. Намагатися позбутися «прищів» в цьому випадку безглуздо, вони будуть з'являтися знову. Після коригування форми імплантату проблема вирішиться без специфічного лікування. В деяких випадках зуби також можуть натирати мову, якщо у вас неправильний прикус.