Як позбутися прищів за місяць.

Прищі, вугрі, запалені ділянки - ось невеликий список того, що може помітно погіршити стан шкіри і істотно зіпсувати настрій. Якщо кількість утворень збільшується, почніть бити тривогу і думати над способами боротьби з дефектами шкіри.
Вам знадобиться
  • - засіб, який містить саліцилову кислоту і окис цинку;
  • - пілінг;
  • - комплексні вітаміни;
  • - гелі з нейтральним PH;
  • - косметична глина;
  • - гідрогель.
Інструкція
1
Знайдіть причину появи прищів , адже тільки так ви зможете зупинити процес їх утворення. Вони можуть з'являтися внаслідок неправильного догляду за шкірою, гормонального збою або через застосування медикаментів. Щоб поставити точний діагноз, зверніться до дерматолога.
2
Позбавлення від прищів почніть з коригування харчування. Виключіть зі свого раціону солоне, смажене, солодке і копчене. Щодня вживайте фрукти, овочі, молочні продукти, горіхи і каші. Крім цього приймайте комплексні вітаміни.
3
Приступіть до зовнішнього впливу на шкіру. Спочатку очистіть її. Для цього придбайте засіб, який містить саліцилову кислоту і окис цинку. Також ви можете використовувати спеціальну косметику, наприклад, пілінг. Але в цьому випадку вам потрібно підібрати косметику під свій тип шкіри.
4
Після чищення особи вимийте його трохи прохолодною водою. Для вмивання можете використовувати спеціальні гелі з нейтральним PH. Пам'ятайте, що вмивати обличчя потрібно двічі на день.
5
Два рази на тиждень робіть маску для обличчя. Для цього ви використовуйте косметичну глину, так як вона здатна «витягнути» накопичене шкірне сало з закупорених пір.
6
Після маски обов'язково зволожуйте шкіру, навіть якщо вона є жирною. Для цього ви використовуйте гідрогелю.
7
Позбутися від прищів в стислі терміни ви зможете у косметолога. Саме він, оцінивши стан шкіри, призначить комплексне лікування і потрібні процедури. Наприклад, в клініках застосовують так звану киснево-озонову суміш в сукупності з електрокоагуляції. Курс лікування становить близько 6 днів.
8
Також вам можуть призначити фототерапію. Це процедура полягає в тому, що косметолог направляє світло на проблемну ділянку. Луч руйнує бактерії, покращуючи мікроциркуляцію крові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SM3Y5vPyUpU