Як виготовити рибальський ящик.

Любителі-рибалки ще з осені починають активно готуватися до зимової риболовлі. Зі снастями і амуніцією питання нескладний, а от з приладдям для рибного лову справи йдуть трохи важче. Мало хто може дозволити собі придбати в магазині рибальський ящик . Тому запасіться терпінням, часом і приступайте до виготовлення міцного ящик а.
Вам знадобиться
 • - металевий корпус від старої морозильної камери;
 • - дошка хвойної породи;
 • - рубанок;
 • - лобзик;
 • - наждачний папір;
 • - шурупи;
 • - гума;
 • - фарба або оліфа;
 • - фанера;
 • - губка;
 • - брезент;
 • - меблевий степлер;
 • - дерев'яні бруски;
 • - міцний ремінь.
Інструкція
1
Самий практичний і менш важкий рибальський ящик можна виготовити з морозильної камери, витягнутої з старого радянського холодильника, що стало непридатним. Відокремте від камери металеві трубки, по яких проходив газ (фріон). Ось і готовий корпус для рибальського ящик а.
2
Візьміть дошку хвойної породи, її товщина повинна становити два-три сантиметри, а ширина повинна відповідати розмірам ящик а. Ретельно просушіть дошку і построгать її рубанком. Перенесіть розміри днища ящик а на дерево. За допомогою лобзика випиляєте потрібну форму днища і зачистите краю наждачним папером, покрийте зовнішню сторону дошки фарбою або оліфою.
3
Вставте між стінками корпусу і днищем ущільнювальну смужку гуми, вона допоможе запобігти проникненню талої води в ящик , особливо навесні. Гуму можна взяти від старої велосипедної камери, обтягніть їй торці дна і, відступивши від нижнього краю три-п'ять сантиметрів, закріпіть до стінок ящик а за допомогою шурупів.
4
З товстої фанери випиляєте лобзиком кришку для ящик а, при цьому враховуйте невеликі напуски з боків і спереду. На зроблену фанерну заготовку покладіть губку або поролон і обтягніть брезентовій тканиною. Закріпіть краю брезенту до фанери меблевим степлером з нижньої сторони кришки.
5
З'єднайте виготовлену кришку з корпусом ящик а невеликими шарнірами, використовуючи шурупи необхідної величини. Вставте з внутрішньої сторони корпусу невеликий дерев'яний брусок, в нього то і вріжуться шурупи, що з'єднують шарніри. При необхідності можна зробити в рибальському ящик е кілька відділень з обрізків дошки (для снастей, продуктів і видобутку). Помістіть отпіленние заготовки у вертикальному положенні в корпус і закріпіть шурупами до стінок.
6
Для зручності перенесення риболовного ящик а вам буде потрібно міцний і широкий ремінь, який слід закріпити за допомогою болтів до бічних сторін корпуса, попередньо зробивши отвори в боковинах. Рибальський ящик готовий, він досить міцний, зручний і довговічний.
Добре екіпірованого рибалки неважко відрізнити по особливому риболовного скриньки-сидінню. Варіантів виготовлення ящика-сидіння величезна кількість, найголовніше він повинен бути міцний, легкий і зручний.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті або в спеціалізованій літературі докладну інструкцію з конструювання зимового рибальського ящика. Придбайте всі необхідні матеріали: дюралюміній, нержавіючу сталь, сталевий дріт, карабін від сумки, плоский капронову фал, алюмінієві заклепки, рояльну петлю, підкладну сталеву шайбу, фанеру, поролон, сталеві скоби, заклепки і куточки. Кількість матеріалів та їх характеристики будуть залежати від креслень, за якими ви будете виготовляти зимовий рибальський ящик.
2
Виготовте корпус ящика з дюралюмінієвого листа товщиною 1 мм. Виконайте днище та бокові стінки однією деталлю: розмітку проведіть за кресленням, викрийте деталь за допомогою спеціальних ножиць по металу. Підкладіть на губки заготовок куточки і за допомогою лещат зігніть їх. Виготовте зі сталевого дроту сережку, з дюралюмінієвого листа зробіть хомут, з цієї сережки і хомута змайструєте вушко. Прикріпіть дюралюмінієві полозки заклепками до дна ящика, до бічних стінок прикріпіть вушка для ременя.
3
приклепати всередині ящика до стінок і днища перегородку, зроблену з дюралюмінієвого листа, кромки і ребра деталей затупити. Виготовте кришку ящика з фанерного листа. Прикріпіть до основі бобишку і наклейте пенополіетіленовие прокладку, яку накрийте чохлом з шкір зама. Натягніть краю чохла на торці основи і прикріпіть їх за допомогою дротяних скоб. Прикрутите шурупами рояльну петлю до протилежної сторони від бобишки і до стінки ящика. Навпаки рояльної петлі прикріпіть засувку. Засувку необхідно кріпити шарнірно, тобто вільно для обертання.
4
Виготовте ремінь з плоского капронового фала, заведіть один його кінець у вушко і скріпіть зі стрічкою ременя, на інший кінець встановіть карабін. Пофарбуйте зимовий рибальський ящик, краще всього, якщо це будуть не яскраві кольори.