Як убезпечити себе в пошті.

Хакерські атаки, розсилка спаму та інші неприємності - все це досить не нове і рано чи пізно може торкнутися електронної пошти будь-якої людини. Тому існують різні способи, що дозволяють поставити максимальний захист від подібних проблем.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - антивірусна програма;
  • - надійний пароль.
Інструкція
1
Встановлюйте пароль високого ступеня надійності для свого електронного ящика. Хорошим вважається пароль, який складається мінімум з десяти знаків і включає в себе цифри і букви, які стоять в різних регістрах. Один раз в два-три місяці пароль рекомендується змінювати.
2
Подбайте, щоб відповідь на секретне питання був такий, який відомий тільки вам. А найкраще встановити свій власний питання і відповідь на нього.
3
Якщо ви здійснюєте читання пошти через веб-інтерфейс, відключіть уявлення листів у вигляді HTML. Переглядайте їх в простому вигляді, щоб хакер не зміг скористатися програмою XXS, що дозволяє викрасти дані вашої сесії. Захистіть свою інформацію, додатково прив'язавши свої куки до особистого ip-адресою, якщо на поштовому сервісі є така можливість.
4
Під час перегляду листів використовуйте мережевий екран антивіруса. Не завантажуйте, а також не встановлюйте файли, що прийшли вам по пошті , - вони можуть бути зараженими.
5
Не попадайтеся на виверти фішинг-сайтів. Ці шкідливі ресурси повністю імітують інтерфейс справжніх сайтів та створюються лише з тією метою, щоб змусити користувачів ввести особисті дані. Розпізнати фішингових сайтів легко за його url, що знаходиться в адресному рядку. Він буде відрізнятися з url справжнього ресурсу.
6
Нікому не передавайте свої дані від e-mail. Найчастіше шахраї, видаючи себе за адміністрацію поштового сервера, проводять масові розсилки, що пропонують вказати ваш пароль. Пам'ятайте: адміністрація поштових систем ніколи не стане вимагати у вас подібну конфіденційну інформацію.
7
При відкритті поштової скриньки з робочого або будь-якого іншого не вашого комп'ютера завжди ставте галочку «чужий комп'ютер». Завершуючи сеанс роботи, натискайте кнопку «вийти». У такому випадку на чужому комп'ютері не будуть збережені файли, що дозволяють зайти у ваш ящик.