Бігова доріжка: Як вибрати правильний тренажер.

Як відомо, життя полягає в русі. Дім - робота - дім. Громадський транспорт, малорухливий офісний спосіб життя, довге перебування за комп'ютером - все це не найкращим чином позначається на нашому здоров'ї.

Як відомо, людина повинна проходити в день мінімум п'ять кілометрів. Життя в місті не розташовує до пішим прогулянкам до роботи і назад, а тим більше до бігу. Більшість з несхваленням дивляться на пробиваються крізь натовп, одиничним примірників у спортивній формі. Здоровий спосіб життя нині звинувачуємо, та й екологія не надихає дихати на повні груди. Заняття спортом, будучи Збурювані страхом, здатне вивести з душевної рівноваги будь-кого. Вихід є. Як не розгубитися і вибрати бігову доріжку «під себе», про це сьогодні і поговорім.В даний час на ринку спортивного інвентарю представлено два типи бігових доріжок: механічні і електричні. У першому випадку, бігове полотно приводите дію ви самі, у другому - електромотор. Розглянемо кожен варіант докладніше.

  1. Механіка виступає більш бюджетним типом. Для новачків - не кращий вибір. До того ж не підійде людям із захворюваннями ніг. Таку доріжку можна назвати природним симулятором бігу. Якщо вам підходить даний тип, то варто звернути увагу на систему навантаження і гальмування на полотно. Кращим є виконання на основі магнітного механізму. Рівномірність ходу - ось головна відмінність таких доріжок.
  2. Наступний вид - електрична бігова доріжка. В цьому варіанті рух полотна приводить в дію мотор. Основним критерієм у виборі даного типу доріжок, є його потужність. Вибір цієї характеристики залежить від ваги людини. До 80 кг достатньо потужності в 1,5 кінські сили. Також варто звернути увагу на максимальну швидкість обертання полотна. Для молодих споживачів - від 10 км/год, для літніх - від 5.

Найбільш авторитетними виробниками бігових доріжок є фірми Kettler, WNQ і Steel Flex. Також зверніть увагу на термін гарантіі.Такім чином, вибрати бігову доріжку можна виходячи з ваших фінансових можливостей і фізичного стану організму. Вдалої покупки!