Як записати фільм в навігатор. Як з компа перекинути фільм на навігатор.

Навігаторами називають електронні пристрої, здатні позиціонувати розташування за допомогою GPS-чіпсета. Останнім часом ці пристрої стали модифікуватися і тепер на них можна переглянути улюблений відео фільм.
Вам знадобиться
  • - навігатор;
  • - з'єднувальний кабель.
Інструкція
1
Щоб скопіювати фільм на навігатор, потрібно зробити ті ж дії, що і при підключенні телефону до комп'ютера. В якості сполучного кабелю тут використовується USB-подовжувач, закінчення якого з'єднують два пристрої в єдиний ланцюг. Перед з'єднанням (сполученням) пристроїв не забудьте відключити навігатор, а при підключенні не забудьте його включити.
2
Через деякий час на екрані монітора з'явиться повідомлення про успішне встановлення зв'язку і знаходженні нового пристрою. Як правило, на цю операцію йде до 5 секунд. Потім операційною системою буде проведений пошук відповідних драйверів. При їх відсутності завантажте їх з інтернету або спеціального диска, який йде в комплекті з пристроєм навігації.
3
Після з'єднання обох пристроїв на екрані повинно з'явиться вікно вибору дії для автозапуску, перейдіть до останнього пункту і виберіть опцію «Відкрити папку». Перед вами з'явиться вікно «Провідника Windows». Знайдіть і відкрийте папку, в яку буде скопійований відеоролик.
4
Тепер відкрийте «Мій комп'ютер», знайдіть директорію з відеороликами і скопіюйте потрібний файл в папку Video вашого навігатора. Скопіювати файл можна кількома способами: опціями контекстного меню «Копіювати» та «Вставити», простим перетягуванням або натисканням сполучень клавіш «Ctrl + C» і «Ctrl + V».
5
У деяких випадках пряме підключення за допомогою з'єднувального кабелю призвести неможливо. Для вирішення цієї проблеми потрібно спеціальне програмне забезпечення, яке, як правило, є на диску від навігатора. Деякі моделі мають знімну карту пам'яті. Для копіювання фільм ов на знімний диск скористайтеся кард-рідером або аналогічним пристроєм читання інформації з зовнішніх носіїв.