Як позбутися від жиру на животі чоловіки. Як позбутися зайвого жиру на животі мужикам.

Фізичне будова чоловіків дозволяє їм не боятися відкладення перших зайвих кілограмів на сідницях чи ногах, як у жінок. Але от живіт є проблемною зоною. Крім того, відсутність навіть мінімальних щоденних навантажень на м'язи живота дозволяє жировим відкладенням накопичуватися на ньому значно швидше.
Інструкція
1
Щоб позбутися жиру на животі, необхідно поєднувати систематичні фізичні навантаження з правильним харчуванням. Тільки виконуючи все це в комплексі, можна розраховувати на результат. Немає сенсу катувати себе до сьомого поту і при цьому щодня випивати пиво або обідати гамбургерами.
2
Харчуйтеся правильно. Щоб прибрати зайві кілограми, не обов'язково сідати на дієту і випробовувати постійне відчуття голоду. Досить просто максимально виключити зі свого раціону спиртні і будь-які газовані напої, помінявши їх на фрукти, чай і воду. Не їсти борошняне, жирне і сильно солоне. Намагайтеся харчуватися 4-5 разів на день, але невеликими порціями. Замініть смажені страви на варені або запечені в духовці. Намагайтеся використовувати при приготуванні їжі менше приправ і масел. І не доповнюйте страви настільки улюбленими майонезами, соусами і кетчупами.
3
Більше рухайтеся. По можливості відмовтеся від їзди на автомобілі та громадському транспорті. Ходіть в магазин пішки і піднімайтеся по сходах, а не на ліфті. Зробіть це своєю корисною звичкою.
4
Займіться бігом. Це найкращий спосіб спалити зайву вагу не тільки на животі, а й по всьому організму. Якщо ви страждаєте від великої ваги, і вам ще поки важко бігати, просто ходите швидким кроком протягом тривалого часу, поступово замінюючи крок підтюпцем.
5
Качайте прес. Як тільки відчуєте, що зайва вага почав йти, займіться зміцненням м'язової маси живота. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки покладіть за голову, і піднімайте груди у напрямку до колін. Цим ви накачаєте верхній і середній прес. Нижній прес можна зміцнити простим приподниманием прямих ніг з лежачого положення. Почніть з невеликої кількості повторень в кілька підходів, поступово збільшуючи навантаження.