Як змінити значення регістра.

При створенні текстових документів вони майже завжди набираються буквами двох розмірів - великими та малими. У комп'ютері цей поділ відповідає переключенню регістра - він може бути верхнім або нижнім. На відміну від паперових документів, регістр в електронних текстах можна змінити вже після їх створення.
Інструкція
1
Для зміни регістра символів на клавіатурі комп'ютера призначена службова клавіша з написом CapsLock. Це третя знизу кнопка в самому лівому ряду клавіш - натисніть її перед введенням тексту і регістр зміниться. Якщо при цьому загориться індикатор з таким же позначенням (CapsLock), значить ви переключили клавіатуру у верхній регістр, а якщо він потухне - в нижній.
2
Вже набраний в якому-небудь редакторі текст теж можна перевести в інший регістр. Наприклад, в текстовому процесорі Microsoft Office Word 2007 або 2010 для цього почніть з виділення того фрагмента, який треба трансформувати. Потім розкрийте в меню, що випадає "Регістр» - це піктограма із зображенням великих і малих літер «Аа» в групі команд «Шрифт» на вкладці «Головна». З п'яти перерахованих у списку варіантів виберіть потрібний спосіб зміни регістра . Окрім команди заміни його на протилежний - «Змінити регістр» - можна зробити великими перші літери кожного слова, перевести всі символи в верхній або нижній регістри, відформатувати текст відповідно до правил оформлення пропозицій (перша буква заголовна, інші - рядкові).
3
Змінити регістр тексту в HTML-документі можна з використанням мови опису стилів - CSS, для цього в ньому призначена властивість text-transform. Щоб перевести всі букви у верхній регістр, надайте цій властивості значення uppercase, для переведення в нижній використовуйте значення lowercase, а щоб кожне слово починалося з великої літери застосовуйте capitalize. Наприклад, блок div, що містить текст, який потрібно перевести у верхній регістр, повинен починатися з тега з таким атрибутом style:
4
Багато мови програмування теж мають вбудовані функції для зміни регістра тексту. Наприклад, у мові PHP для перекладу символів у верхній регістр використовуйте функцію strtoupper, в нижній - strtolower, для капіталізації - ucwords, а щоб зробити заголовної тільки першу букву текстового фрагмента, а решта прописними - ucfirst.