Як визначити вид каменів в нирках. камені в нирках Як визначити вид каменів.

Камені в нирках - освіти, які складаються з мінеральних солей і кислот. Причин їх виникнення багато. В основному, вони починають формуватися, коли сеча стає концентрованою, що провокує кристалізацію і склеювання конкрементів з хімічних сполук.
Вам знадобиться
  • - дослідження крові та сечі;
  • - комп'ютерна томографія або рентген;
  • - спеціальні трави.
Інструкція
1
Запитайте у лікаря про різно видности каменів . Розрізняють кальцієві освіти, їх діагностують найчастіше. Сечокислі камені можуть сформуватися при зневодненні, вживанні переважно білкової їжі, у людей, страждаючих подагрою. Їх поява можуть спровокувати генетичні чинники і метаболічні порушення. Цистинові камені зустрічаються найрідше. Цьому сприяє спадковість, нирки починають виробляти дуже багато амінокислот.
2
Візьміть напрям на дослідження крові і сечі. Загальний аналіз надасть інформацію про надлишок кальцію або сечової кислоти в крові. З його допомогою можна контролювати стан сечовивідної системи. Дослідження покаже, скільки в організмі виділяється речовин, що формують камені.
3
Запишіться на комп'ютерну томографію або рентген. Можете погодитися на дослідження самого каменю. Помочіться на спеціальне сито, яке зможе зловити котрі виділяються освіти. Під час лабораторного дослідження стане ясно, з чого вони складаються. Лікар проаналізує отриманий результат і дасть відповідь, чому в нирках утворюються камені, як їх лікувати, що робити, щоб запобігти рецидив захворювання.
4
Подивіться на результати отриманих обстежень. При наявності цистинових каменів в сечі є шестикутні кристали, що характеризує порушення обміну речовин. Спеціаліст призначить медикаментозне лікування, яке можна проводити в амбулаторних умовах.
5
Використовуйте метод біолокації. Освіта каменів провокують гепатогенного зони, жорстка вода, сечова кислота - в результаті вживання молочних продуктів. Як правило, переставши вживати подібну їжу і виключивши інше негативний вплив, їх ріст припиняється.
6
Купіть в аптеці спеціальні трави, що сприяють розщепленню каменів в нирках , не займайтеся фізичною культурою, уникайте перевантажень. Так ви зможете виключити небезпеку забивання проток і уникнути оперативного втручання.