Як зробити перепланування. план квартири переробленої з однокімнатної в двокімнатну.

Перепланування в квартирі дозволяє радикально змінити звичний простір, привнеся нотки свіжості і новизни. Це бажання цілком похвально, але воно має бути реалізовано строго відповідно до закону. Якщо перепланування не узаконена, власник приміщення буде оштрафований, і його можуть зобов'язати повернути приміщення в первинний вигляд.
Інструкція
1
Всі дії по зміні архітектурно-планувальних особливостей приміщення не повинні суперечити статтям 25-29 ЖК РФ. Перепланування квартири починається зі створення та затвердження проекту. Найпростіше доручити всю перепланування одному підрядчику. Є проектно-архітектурні фірми, які не тільки допоможуть вам розробити проектну документацію, але і узгодять всі правові питання у відповідних інстанціях, запропонують підрядника для здійснення будівельних та оздоблювальних робіт з перепланування, а також здадуть виконані роботи комісії та зареєструють доконаний факт в держ. реєстрі. Перелік документів, необхідних для проведення перепланування, міститься в статті 26.2 Житлового Кодексу.
2
Якщо перепланування не передбачає знесення несучих конструкцій, перенесення інженерних комунікацій або створення додаткового навантаження на стіни, то проектна документація не потребує держекспертизі.
3
Якими б сміливими ваші задумки не були, не всі їх можна буде здійснити. Пов'язано це з існуючими нормами і правилами, спрямованими на забезпечення безпеки приміщення. Заборонено, наприклад, об'єднувати балкон і кімнату шляхом знесення частини стіни. Також при створенні двоповерхових квартир, не можна з повним розбором перекриттів між поверхами. Отвір в несучій стіні зробити практично неможливо. Але й тут можна знайти компроміс, встановивши підсилюють конструкції по периметру прорізу, які візьмуть на себе «роботу» віддаленій частині стіни.
4
Якщо ви вирішили проводити перепланування без її реєстрації, то ви дієте на свій страх і ризик. Дізнатися про будівельні процесах у вашій квартирі державні органи можуть, завдяки дзвінку змученого будівельним шумом сусіда. Рано чи пізно юридичні наслідки вас наздоженуть. Ви не зможете продати квартиру, оформити на неї кредит, поки не узаконите перепланування . Коштувати це вам буде значно більше, ніж, якби ви все оформляли відразу. Для прикладу: штраф за порушення цілісності несучої конструкції може становити до 1 млн. Рублів з обов'язковим її відновленням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cwmd1VFbg0o