Як змусити себе прибирати в будинку.

Більшість людей люблять жити в чистоті і порядку, але при цьому їм складно змушувати себе забиратися в домі . Воно й зрозуміло, адже прибирання - це трудомісткий процес, що вимагає і сил, і часу, і правильного настрою. Як же навчитися мотивувати себе на це не настільки приємне, але вкрай необхідне дійство?
Інструкція
1
Ніщо так не мотивує на регулярне наведення ідеального порядку, як поява в домі маленької дитини або волохатого чотириногого істоти. Заведіть собі домашнього улюбленця або час від часу забирайте у своє житло вихованців у своїх друзів або родичів на час їх відпустки або хвороби. Те ж стосується і дітей. Якщо у вас немає власного малюка, не відмовляйтеся іноді посидіти з племінниками і племінницями, двоюрідними братами і сестрами, хрещениками і дітьми своїх знайомих. У всіх випадках вам доведеться виробляти ретельну генеральне прибирання, але це буде даватися легко.
2
Запрошуйте частіше в гості рідних, близьких чи сусідів. Напевно вам не захочеться уславитися на всю округу неохайним ледарем, що живуть в повному хаосі, тому ви станете підтримувати порядок і чистоту в своїй квартирі або домі . А, можливо, удосконалите дизайн і інтер'єр, прикупивши деякі корисні і гарні штучки для забезпечення потреби в затишку і комфорті.
3
Убиратися поодинці, поки інші члени сім'ї відпочивають і прохолоджуються, морально важко. Тому зведіть в ранг сімейної традиції спільне наведення порядку. Вам не тільки буде веселіше і цікавіше розбирати завали і вичищати сміття, а й час, що витрачається на прибирання, істотно скоротиться за рахунок справедливого розподілу праці.
4
Регулярність - основа правильної і швидкого прибирання. Привчіть себе складати речі на свої місця, своєчасно прати брудний одяг, не накопичувати посуд в раковині. Раз на тиждень обов'язково витирайте пил і пилососьте. Тоді ви не зав'язнемо в грязі, і вам не доведеться затрачати багато часу на чергове наведення порядку.
5
Частіше нагадуйте собі, що чистота - це запорука здоров'я. Полюбіть якісне прибирання за те, що цей захід не дозволить вам захворіти, втрачати час і гроші. Дбайте також про міцний імунітет і хорошому настрої своїх ближніх. Це, мабуть, головна мотивація, яку варто взяти на озброєння.
Корисна порада
Найголовніше в прибиранні - це почати її. Потім вам вже буде складно зупинитися, і ви віддасте перевагу довести процес до переможного кінця.