Як оформити золоте весілля.

Більш круглу дату, як 50-річчя сімейного життя, важко придумати. Рідкісні пари дотягують до такого ювілею, мало хто доживає до такого віку. Золоту весілля справляють у колі сім'ї, на неї з'їжджаються родичі, включаючи тих, хто проживає на іншому кінці країни і навіть за кордоном.
Інструкція
1
Почніть свято з осипання ювілярів золотими монетами, блискітками або конфетті, зерном. При цьому примовляє: «Як ллється на вас дощ золотий благополуччя, любові та взаєморозуміння 50 років тому, так нехай проллється ще на півстоліття!». Під час ритуалу подружжя може сидіти за столом або урочисто входити в зал.
2
Здійсніть обряд дарування золотого хустки. Це бажано зробити старшого сина або дочки. На голову і плечі матері урочисто накиньте розшиту золотими нитками або з люрексом косинку.
3
Поставте перед подружжям дві свічки, пофарбовані золотою фарбою. Запаліть їх і скажіть: «Ці свічки - символ вашої любові, яка світила всі ці роки, допомагала долати труднощі і негаразди, підтримувати один одного». Цей обряд символізує початок нового п'ятдесятиріччя сімейного життя.
4
Купуйте нові обручки. У цей день прикраси з золота і срібла, якими подружжя обмінялися на срібного весілля або раніше, прийнято замінювати новими. Купують їх діти або інші родичі ювілярів. Обмін можна провести за столом, у церкві. Старі кільця передають молодому поколінню, наприклад, онукам, примовляючи: «На сімейне щастя». Можна зробити обряд шляхом передачі запалених свічок зі столу.
5
Вручайте молодим подарунки з позолотою або із золота, можете піднести презент, упакований в золотисту обгортковий папір. Можна подарувати сувенір, так чи інакше пов'язаний з цифрою 50.
6
Вимовляєте тости і поздоровлення, пов'язані з тематикою вечора. Танцювальна частина традиційно починається з вальсу, який виконують молоді. Гості беруть в руки свічки і утворюють коло, в середину виходять ювіляри. Для музичного супроводу треба вибрати повільну мелодію часів молодості нареченого і нареченої. У пісенний репертуар включіть композицію, присвячену святу: «Золоту весілля » на слова І. Резника і музику Р Паулса.
7
Організуйте кидання букета нареченої. Якщо квіти потраплять в урки незаміжньої дівчини, значить, їй скоро доведеться вийти заміж. Якщо букет зловить жінка, одружена, її сімейне життя також переступить золотий кордон.
8
Не забудьте про чай. Коли гості розійдуться по домівках, подружжя повинні сісти за стіл і налити собі по чашці чаю. Обряд чаювання символізує єдність і те, що будинок тримається тільки на них двох. Зі столу допомагають прибирати діти.
Зверніть увагу
У деяких суб'єктах РФ на золоте весілля молодим виділяються презенти та грошові подарунки, а також грамоти від представників виконавчої влади. Поцікавтеся в РАГСі, чи є подібні послуги в вашому місті. Отримавши позитивну відповідь, подайте заявку і в призначений час приходите в установу. Новоспеченим нареченому і нареченій проведуть весільну церемонію та вручать подарунки. Нехай у цей момент з ними буде поруч рідні та близькі.
Корисна порада
Домовтеся заздалегідь з тими, хто буде проводити фото- і відеозйомку урочистості, оплатіть послуги і вручите записи та фотографії після свята ювілярам.