Як дізнатися час прильоту літака. інформація по прибуттю літаків.

Точне час прибуття літака, як правило, зазначається у квитку. Але може бути, що ви когось зустрічаєте, так що квитка на руках у вас немає. Буває, що розклад трохи змінилося чи літак затримався. Але, що б не відбувалося, завжди є можливість з'ясувати точне час прильоту .
Інструкція
1
Сьогодні найпростіший спосіб з'ясувати все про те, у скільки, звідки і куди прильоту ет літак - це інтернет. Наберіть в пошуковику назву аеропорту прибуття або місто, якщо аеропорт там один. На більшості сайтів аеропортів можна знайти всю корисну інформацію про рейси, розклад літаків, у тому числі і час прибуття.
2
Якщо ви знаєте номер рейсу, просто знайдіть його у списку. У разі коли номер рейсу невідомий, можна спробувати з'ясувати час прибуття літака, зорієнтувавшись за наявними даними. Перегляньте всі рейси з потрібного вам міста відправлення. Якщо варіантів багато, подивіться, які авіакомпанії здійснюють ці перельоти. Все це істотно звузить ваш пошук. Зазвичай, навіть не знаючи точно номер рейсу, досить переглянути рейси відомого перевізника з конкретного міста, щоб визначити час прибуття літака.
3
Коли ви вже знаходитеся в аеропорту, зустрічаючи когось, найпростіший спосіб дізнатися час прибуття - це подивитися на інформаційне табло. Там вказані всі рейси, які найближчим час прийме аеропорт. Якщо літак затримується, час його прибуття також змінюється. Іноді там і зовсім написано лише, що рейс затримується. У цьому випадку можна спробувати отримати більш точну інформацію у співробітника авіакомпанії.
4
Якщо авіапереліт робите ви самі і потрібно з'ясувати час прибуття, щоб розрахувати свої подальші плани або повідомити його зустрічаючим, просто подивіться на свій квиток. Там є всі необхідні відомості. Пам'ятайте, що час прибуття вказується місцеве, тобто, воно актуально для того часового поясу, на території якого літак здійснить посадку. Іноді дійсне час прибуття дещо відрізняється від того, яке обіцяє перевізник. Це пов'язано з тим, що можуть виникнути різні ситуації, через які літаки спізнюються. Незважаючи на те, що подібне відбувається нечасто, це все ж трапляється.
5
Ще один спосіб з'ясувати час прибуття рейсу - зателефонувати в аеропорт або в службу підтримки авіакомпанії. Довідкова служба є в кожному аеропорту, і відповідати на подібні питання - це робота її співробітників. Якщо ви телефонуєте в авіакомпанію, будьте готові до того, що лінія може бути платною. Однак це найкращий варіант, якщо ви, наприклад, перебуваєте за кордоном, а авіакомпанія російська. Якщо навіть компанія не російська, зазвичай співробітники її довідкової служби знають англійську.